Украина
category

Проводити власності на частину будинку

Вопрос № 2251
Проводити власності на частину будинку
1 Консультация
Бесплатно

Право власності на частину житлового будинку виділено в частці 475/1000,в праві власності розписані кімнати та їх площа для конкретного власника згідно тех.паспорта,який зроблений  однин на весь будинок(в будинку два власника, власність виділена в частках),в технічному паспорті кімнати розділені на  дві квартири для двох власників.Право власності на земельну ділянку окреме у кожного,присвоєно два кадастрових номера.Що потрібно зробити щоб отримати окреме право власності на частину будинку? Щоб власність не була в частках ,і житло не була у спільній частковій власності?

Консультации Советников

Вітаю.

Стаття 367 ЦК України. Поділ майна, що є у спільній частковій власності

1. Майно, що є у спільній частковій власності, може бути поділене в натурі між співвласниками за домовленістю між ними.

2. У разі поділу спільного майна між співвласниками право спільної часткової власності на нього припиняється.

3. Договір про поділ нерухомого майна, що є у спільній частковій власності, укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ