Украина
category

Отримання субсидії

Вопрос № 2258
Отримання субсидії
4 консультации
120 грн.

Я зареєстрована уприватному  будинку батьків-пенсіонерів, але фактично з ними не проживаю. Працюю в іншомі місті, власного житла не маю, місце реєстрації змінити не можу, заміжня. Оформляла субсидію на будинок , працюю свої доходи при оформленні субсидії у батьківському будинку декларувала. Тепер  за новими правилами маю вказати у декларації чоловіка, з урахуванням його доходів батьки залишаться без субсидії, плата без субсидії  лише за газ перевищить їх доходи,(або дорівнює моїй повній зарплаті). Чи передбачена законодавством можливість якось зарадити цій ситуації?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 30 грн.

Здоров'я! Звісно ж є! Берете довідку в ЖЕКу за фактичним місцем проживання,та сплачуєте комунальні платежі, що Ви проживаєте саме там, а не за місцем Вашої реєстрації. Ваші батьки заносять цю довідку до свого собезу (районного в якому вони мешкають) і субсидія буде нараховуватись виключно (як і передбачено діючим законодавством) не з кількості зареєстрованих осіб, а з фактично проживаючих, тобто з доходів Ваших батька та матері! Не розумію, чому Ви до цих пір не отримали і не завезли (переслали) батькам цієї довідки?

У мене  в самого дружина, живе зі мною, а зареєстрована в батьків, в іншому місті, і ми кожні пів року беремо таку довідку і передаємо батькам дружини. І тут і там є субсидія! Якщо мені не зраджує пам'ять довідка яка Вам потрібна називається "форма 5".

Сподіваюсь, що допоміг. Якщо виникнуть додаткві питання телефонуйте або пишіть, з радістю допоможу!

Ответ оплачен: 30 грн.

Добрый вечер!

Субсидия назначается по количеству фактически проживающих членах домохозяйства. Если зарегистрированные члены домохозяйства не проживают по месту регистрации, где предстоит подача заявления о назначении субсидии, необходимо предоставить подтверждающие документы о фактическом проживании не по месту регистрации. Это может быть, как вариант, справка из ЖЭКа (ОСББ). В декларации обязательно указываются доходы всех зарегистрированных членах домохозяйства, но если будет предоставлены «правильные» документы их не проживания, комиссия выходит по адресу, составляет акт обследования, делает свое заключение. Доходы в таком случае не учитываются, но указывать их обязательно нужно.

Так как Вы замужем, дохода мужа Вы тоже указываете в декларации, но исходя из вышеприведенной информации, они не должны учитываться.

Если Вашим родителям откажут в назначении субсидии, такой отказ необходимо обжаловать в судебном порядке, так как они имеют на нее законное право.

Вы, в свою очередь, так же имеете право подавать заявление на получение субсидии по месту фактическго проживания.

Если есть вопросы – обращайтесь.

С Уважением, Ирина!

Ответ оплачен: 30 грн.

Ви маєте право оформити субсидію  на  фактично проживаючих в помешканні осіб. Держава йде назустріч родинам, в яких прописані повнолітні діти, але вже багато років не проживають з батьками, і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає у помешканні, не враховувати під час розрахунку розміру субсидії.

У такому випадку мешканець квартири при оформленні субсидії, в Декларації про доходи у розділі «склад сім’ї», повинен вказати родичів, котрі зареєстровані, але не живуть з субсидіє отримувачем. Зокрема, треба написати: «зареєстровані, але не проживають».

Якщо, для прикладу, в помешканні прописана повнолітня одружена донька, то в Декларації, у розділі II, потрібно відобразити і її сім’ю також - чоловіка та дітей, навіть якщо вони прописані за іншою адресою.

Разом із Декларацією треба подати Заяву з проханням розглянути на Комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі, підкресливши відповідні слова. А також обов’язково надати документ, що підтверджує факт не проживання відповідної особи за цією адресою (довідка з місця роботи в іншому місті, довідка про навчання в іншому місті, про перебування на лікуванні тощо).

На підставі цієї заяви Управління соціального захисту спрямовує в помешкання цього заявника державного соціального інспектора. Він у свою чергу складає акт обстеження матеріально-побутових умов проживання. Далі в органі соціального захисту готують подання на Комісію. І Комісія приймає рішення: призначити субсидію, скажімо, не на п’ять чоловік, а, на трьох.

Це рішення Комісії є обов’язковим до виконання тими житлово-комунальними підприємствами, які є надавачами послуг. Тобто послуги нараховуються не на п’ятьох прописаних, а на трьох реальних мешканців. І доходи для обрахунку субсидії також беруться з трьох замість п’яти членів родини.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ