Украина
category

Неявка в суд свыдка

Вопрос № 229
Неявка в суд свыдка
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, чи буде достатньо вказати сімейні обставини при написанні повідомлення про неявки в суд в якості свідка при адміністративному правопорушенні, якщо суд знаходиться в іншій області і не має матеріальної змоги з*явитись? Дякую

Консультации Советников

У разі неявки в судове засідання свідка, суд заслуховує думку осіб , які беруть участь у справі, про можливість розгляду справи за відсутності свідка, постановляє ухвалу про продовження судового розгляду або про відкладення розгляду справи на певний строк. Одночасно суд вирішує питання про відповідальність свідка, який не з’явився.

Належно викликаний свідок, який без поважних причин не з’явився в судове засідання або не повідомив про причини неявки, може бути підданий приводу через органи внутрішніх справ з відшкодуванням у дохід держави витрат на його здійснення.

Отже, поважність/неповажність причини визначається виключно судом (тобто суддею, яка слухаю Вашу справу). В Вашому випадку бажано вказати які саме сімейні обставини перешкоджають явці  і про них  потрібно заздалегідь повідомити суд. Для цього потрібно надіслати до суду (рекомендованим листом) клопотання про відкладення розгляду справу із зазначення причини  і обіцянкою надати підтверджуючі причини неявки документи або пояснення наступного судового засідання.

Якщо суд знаходиться у іншій області Ви маєте можливість звернутись до суду із проханням проведення відеоконференції у Вашому районному або апеляційному суді. Також свідок може не з'являтися якщо в нього на те є поважна причина, але його можуть притягнути до судового процесу якщо без його свідчень справу розглянуто не можливо, отже потрібно розуміти який це процес, адмін., госп., цивільний або кримінальний та що саме по справі вам можливо відомо, тільки після цього вибирати відеоконфіренцію чи поважну причину неявки.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ