Украина
category

Сломал руку

Вопрос № 230
Сломал руку
1 Консультация
Бесплатно

служу в армии Украины НГУ пошел в отпуск половину отслужил. В отпуске сломал руку  тлчней упал скользко было гололед и скорая забрала прошло 23 часа как заивить в военкомат  и как доказать что это не самокалицтво 

Консультации Советников

Звертаю Вашу увагу, що Ухилення від військової служби шляхом самокалічення є кримінальним правопорушенням (ст. 409 КК України),  санкція за яке - триманням у дисциплінарному батальйоні на строк до двох років або позбавленням волі на той самий строк.  Отже, для притягнення до кримінальної відповідальності потрібно довести наявність у Ваших діях складу злочину. 

Самокалічення полягає в завданні військовослужбовцем шкоди своєму здоров'ю - це умисне, штучне ушкодження якого-небудь органу, тканин тіла, порушення функцій певного органу, викликання або загострення захворювання.

Для встановлення такого способу ухилення не має значення, шкода якої тяжкості завдана військовослужбовцем своєму здоров'ю та протягом якого періоду він ухилявся від військової служби. Шкода здоров'ю може бути завдана з використанням різних знарядь, пристосувань, речовин.

При самокаліченні є необхідним проведення судово-медичної експертизи для встановлення факту, характеру і ступеня тяжкості тілесних ушкоджень, а також проведення військово-лікарської комісії для отримання висновку щодо придатності винного до несення військової служби.

Для отримання більш детальної юридичної консультації щодо тактики захисту своїх прав у кримінальному провадженню звертайтесь за тел. 0636244894  kostjukw@mail.ru

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ