Украина
category

укладання договору

Вопрос № 2316
укладання договору
10 консультаций
100 грн.

Наша бюджетна установа хоче придбати відеоспостереження (з комплектуючими). В придметі договору прописано, що постачальник зобовязується поставити  покупцеві товар: відеоспостереження ( з комплектуючими), пристрій приймально контрольний Інтеграл з клавіатурою та комплектуючими а покупець прийняти  та оплатити товар. Казначейство не пропускає договір мотивуючи тим, що не правельно прописано в договорі ( необхідно наприклад прописати як обладнання чи пристрій  та інше). Підскажіть як правельно юредично сформувати предмет договору. 

Дякую.

Консультации Советников

Ответ оплачен: 10 грн.

Вітаю.

Ви маєте чітко зазначити який товар Вам мають надати (марка, ТУ, модель, заводський номер (якщо такий є) та інші важливі індивідуальні ознаки).

Ответ оплачен: 10 грн.

нехай чітко пропишуть, який саме товар, його назву, кількість, ціну, та які комплектуючи, також чітко назва, кількість та ціна, та також вам до договору повинні надати специфікацію. Також назву його по класифікатору ( код товару)  ви маєте знати про нього, тому як при придбанні товару за бюджетні кошти ви маєте обов'язково зазначити код в договорі. 

Ответ оплачен: 10 грн.

Доброго дня. 

Можливо, в казначействі читають цивільний кодекс буквально, і своїм зауваженням мають на увазі що ЦКУ не містить визначення "товар", лише "майно" (ст.190 ЦКУ)? 

З іншої сторони, 655 ЦКУ про купівлю-продаж оперує поняттями "майно (товар)", тому я б Вам рекомендував вказати "майно (товар)" і прописати його специфікацю (найменування, кількість, ціна)

Ответ оплачен: 10 грн.

Добрий день!

Якщо бажаєте, я можу внести поправки в Договір. Можете надіслати мені його на пошти, я Вам там все пропишу. Тільки мені потрібна буде технічна документація на товар. 

Ответ оплачен: 10 грн.

Доброго дня! В нас була така ж ситуація на підприємстві, ось правильний витяг із Договору:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ 1.1. Продавець зобов'язується поставити та передати у власність Покупцю Прилади звукової та візуальної сигналізації (ДК 021:2015-код 31620000 -8) (надалі Товар) в асортименті, відповідно до Специфікації (Додаток № 1), що є невід’ємною частиною даного Договору, а Покупець зобов'язується прийняти цей Товар та оплатити його на умовах, визначених даним Договором. 1.2. Партією Товару вважається кількість Товару, яка вказана в рахунках-фактурах та видатковій накладній, наданих Продавцем на підставі письмової заявки Покупця. 1.3. Покупець має право зменшити обсяги закупівлі Товару, в залежності від потреби та реального фінансового становища. 

І відповідно у Специфікації вказати товар, наприклад:ППКОП „Інтеграл -08 -GSM” або еквівалент, його ціна, кіл-ть одиниць, сума з пдв, і сума без пдв

Ответ оплачен: 10 грн.

Доброго дня.

Оскільки Ви бюджетна установа варіантом буде вказати предмет закупівлі з посиланням на код в Єдиному закупівельному словнику ДК 021:2015. У Вашому випадку:

«…постачальник зобов'язується поставити та передати у власність Покупцю Телекомунікаційне обладнання та приладдя (ДК 021:2015 –код 32500000-8) (надалі Товар) відповідно до Специфікації (Додаток №1), що є невід’ємною частиною даного Договору, а покупець прийняти та оплатити товар…»

В Специфікації Ви детально описуєте все, що Вам має поставити Постачальник.

Ответ оплачен: 10 грн.

Вітаю! Все залежить від того який саме договір Ви укладаєте: купівлі-продажу, поставки чи наданя послуг. 

Якщо купівля продаж, то прописується наступне: "Продавець зобов'язується передати товар згідно Додатку № 1, а Покупець прийняти та оплатити його". В додатку 1 прописуєте марку, модель обладння, його серійний номер та інші індивідуальні ознаки. 

Якщо надання послуг - "Виконавець зобов'язується виконати роботи із встановлення та підключення обладнання, що забезпечує запис на будь-який електронний носій,  встановлений Замовником та сумісний з записувальним пристроем,  та передачу інформації каналами електро зв'язку з відеокамер(-и) марка модель ,серія, номер на монітори розташовані в приміщенні ____."  В розділі Треміни прописуєте визначення понять "обладнання", "електронний носій", "записувальний пристрій" (марка модель), а також в обов'язках виконавця прописуєте "за власний рахунок придбати обладнання необхідне для належного виконанання робіт". В даному випадку договір має відповідати Закону "Про телекомунікації". 

Якщо поставка: постачальник, зобов'язується передати у встановлений пунктом договору строк товар згідно Додатку № 1 у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності в цілях забезпечення безпеки та порядку на території __________, що належить покупцеві, а покупець зобов'язується прийняти товар і оплатити його."

Якщо, Вам потрібна розробка договору або внесення правок в існуючий  - звертайтесь і індивідуальному порядку. Мої контакти в профілі. 

Ответ оплачен: 10 грн.

Добрий день!

Погоджуюсь з консультацією колеги Яни Овчарук, тільки я б замість "прилади звукової та...." написав би просто обладнання та приладдя  і далі (ДК ...). Стосовно п. 2 також його можете прописати в предметі договору п.2, стосовно п.3, можете включити, але я сумніваюсь, що продавець погодиться. Обов'язково має бути специфікація із повною назвою обладнання, комплектуючих відповідно до технічної документації на обладнання, або  сертифікатів відповідності на обладнання (в залежності що надасть продавець), ціна, кількість, сума ПДВ, без ПДВ. Але ці умови підходять для договору купівлі-продажі, якщо Ви плануєте укласти договір поставки обладнання, можете замінити продавця на постачальника. 

Сподіваюсь, що Вам допоміг.

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

Ответ оплачен: 10 грн.

Доброго здоров'я! Погоджуюся з колегами. А саме, Вам необхідно прописати в договорі технічну складову обладнання. Ця інформація знаходиться в заводських документах на обладнання. Яка саме, Вам чітко прописала колега Єлизавета Тарабака.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ