Украина
category

ПДД України

Вопрос № 2353
ПДД України
12 консультаций
120 грн.

Хто має перевагу при з'їзді з кільця за новими правилами дорожнього руху України?

Консультации Советников

Вітаю.

Перевага в русі на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух і які позначені дорожнім знаком 4.10, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Привет. 

Имеет приоритет красная машина.

ЗУ "про дорожній рух"

Стаття 41. Правила дорожнього руху

В Україні встановлено правосторонній рух транспортних засобів.

Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

12.11.18 11:22
Ольга

В чому різниця по правилах Білоруської Республіки і нашими? http://pdd.adrive.by/Tasks.aspx?topic=Круговое+движение&page=2

12.11.18 11:52

В том, что у нас эта норма урегулирована Законом, а ПДД - подзаконный акт.

Машины обе на кольце. Но красная "раньше въехала". Поэтому смежное правило "помеха справа" для красной машины не применяется, т.к. применятся норма закона.

Движение по кругу по знакам

Доброго дня, Ольга! 

Нововведення щодо руху по колу регламентовано Постановою Кабінету міністрів України № 860, яке внесло зміни до п. 16.12 ПДР. Тепер завжди має перевагу транспортний засіб, який рухається на перехресті з круговим рухом, зазначеному відповідним знаком 4.10 "Круговий рух". 

Особливо це торкнулося районів, де клумби часто плутають з перехрестям з круговим рухом, а знаки 4.10 ще не встановили.

Тобто, перевага у червоного авто, а для жовтого авто визначальним мав бути знак "Уступити дорогу", вимоги якого водій не виконав

Слід пам'ятати, що до сих пір багато водіїв керуються встановленими до прийняття закону знаками, кількість яких на таких ділянках збільшилася, внаслідок чого і трапляються ДТП. Тому водіям потрібно бути уважними на дорогах і керуватися встановленими знаками"!

12.11.18 11:35
Ольга

В чому різниця по правилах Білоруської Республіки і нашими? http://pdd.adrive.by/Tasks.aspx?topic=Круговое+движение&page=2

Удачі!

Ответ оплачен: 60 грн.

   Доброго дня. Так, згідно з абз. 4 п. 16.12.Правил дорожнього руху, Перевага в русі на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух і які позначені дорожнім знаком 4.10, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

   Але в даному випадку обидва автомобілі вже рухаються по колу.

   В такому випадку застосовуємо п. 10.3. Правил дорожнього руху , де сказано, що «у разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися.

   За одночасного перестроювання транспортних засобів, що рухаються в одному напрямку, водій, який знаходиться ліворуч, повинен дати дорогу транспортному засобу, що знаходиться праворуч.»

   Отже, в даному випадку перевагу матиме автомобіль жовтого кольору.

10.12.18 18:34
Ольга

Дуже дякую за змістовну відповідь.

Здравствуйте!Красная машина.Которая находится в круговом движении.Желтая машина только,въезжает и обязана уступить.

Ответ оплачен: 10 грн.

Добрий вечір!

Погоджуюсь з колегами, що перевага за жовтим автомобілем, а на червоного поширюється вимога уступити дорогу.

Постанова Кабінету Міністрів України № 860 від 15 листопада 2017 р. вносить зміни в п. 10.5 поворот необхідно виконувати так, щоб під час виїзду з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху, а у разі повороту праворуч слід рухатися ближче до правого краю проїзної частини. Виїзд з перехрестя, де організовано круговий рух, може здійснюватися з будь-якої смуги, якщо напрямок руху не визначено дорожніми знаками чи розміткою і це не створить перешкод транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку праворуч.

Тому перевага за жовтим автомобілем.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти.

Здоров'я! Цілковит погоджуюся з колегами. Раніше було правило " перешкода з права", а зараз приоритет мають авто, які рухаються по колу! Хто перший заїде на коло, той і має перевагу!

Ответ оплачен: 10 грн.

День добрый.Как уже указывалось выше, Перевага в русі на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух і які позначені дорожнім знаком 4.10, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.на картинке, фактически, оба ТС движутся по кругу - красная въехала раньше, желтая только въехала, но на круге уже оба ТС, соответственно при съезде с  круга нужно руководствоваться другим пунктом

10.5. Поворот необхідно виконувати так, щоб під час виїзду з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху, а у разі повороту праворуч слід рухатися ближче до правого краю проїзної частини. Виїзд з перехрестя, де організовано круговий рух, може здійснюватися з будь-якої смуги, якщо напрямок руху не визначено дорожніми знаками чи розміткою і це не створить перешкод транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку праворуч.

Фактически у нас получается ситуация - помеха справа - чтобы съехать с круга, а оба ТС уже на кругу- необходимо пропустить машину справа.

Добрий вечір!

Підкажіть будь ласка, чи допомогли Вам надані консультації у вирішенні Вашого запитання. Дякую.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ