Украина
category

Права

Вопрос № 2363
Права
1 Консультация
Бесплатно

Якщо я пішла навчатися в автошколу,  чи можу я їздити за рулем, якщо збоку сидить водій зі стажем? 

Консультации Советников

Добрий вечір!

Ні, п. 24.7 ПДР України, уже скасовано. 

Звертаю Вашу увагу на п. 24.2 - 24.5 ПДР України.

Сподіваюсь, що Вам допоміг.

Додаткова консультація платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ