Украина
category

Как запатентовать свой дизайн и защитить от плагиата?

Вопрос № 2378
Как запатентовать свой дизайн и защитить от плагиата?
2 консультации
Бесплатно

Здравствуйте. Я дизайнер и у меня есть идея для дизайна рисунков. Но кто-то может увидить, ему понравится и на свои футболки может наносить похожие рисунки. Десят лет назад такая ситуация в моей жизни уже была. Суть моего вопроса: как запатентовать свою идею чтобы если кто-то сплагиатит, то я смогла доказать, что идея принадлежит мне?

Консультации Советников

Вітаю.

Вам необхідно отримати патент на промисловий зразок 

Особа, яка бажає одержати патент і має на це право (заявник), подає заявку на його видачу до Державного підприємства "Український інститут промислової власності" (Укрпатент), який приймає та здійснює розгляд і проведення експертизи заявок.

Вимоги до складу, оформлення матеріалів і подання заявки визначені "Правила складання та подання заявки на промисловий зразок", що зареєстровані в Міністерстві юстиції України за № 226/6514 від 06.03.2002 р.

Добрий вечір!

Погоджуюсь з колегою, але Ваша ідея має бути, наприклад, у вигляді малюнку, або у якість іншій формі, може застосовуватися в промисловості, можете захистити його як промисловий зразок. Сама просто ідея не захищається, не патентним правом ні авторським. Тому ідея має мати певну форму.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Додаткова консультація платна.

Реклама
Мой ответ