Украина
category

Отказ от товара из интернет-магазина

Вопрос № 2421
Отказ от товара из интернет-магазина
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня. Замовили товар,  як мені сказали ліки, а на сйті сказано,що це не ліки і не бад. Але через 2 години я передзвонила і сказала, що відмовляюсь від замовлення. Мені відповіли, що вже відправили і якщо я не розрахуюсь за товар то подадуть до суду. Щодня телефонують.. Нібито є усна угода по телефону. На пошту не їздила, до товару не торкалася і гроші ще не перераховувала. Не знаю що робити.

Консультации Советников

Доброго дня!

По Вашому питанню повыдомляю наступне:

Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" Ви маєте право повернути товар , що Вас не влаштовує у термін 14 днів та отримати товар належної якості, або повернути сплачені за нього кошти, враховуючи зазначене рекомендую Вам:

1. Звернутись до поштового відділення , яке отримало Вашу посилку.

2. Заповнити там заяву-акт про відмову її отримання та повернення відправнику(возврат отправителю). Візьміть квитанцію про повернення посилки відправнику(обов'язково)

3. Зателефонуйте до магазину та повідомте їм, що Ви повернули їм їх посилку згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" Ви маєте право повернути товар , що Вас не влаштовує у термін 14 днів та отримати товар належної якості, або повернути сплачені за нього кошти.

4. Будуть надалі телефонувати зверніться з заявою до поліції про шахрайство(їм також повідомте цю інформацію)

Подальші консультації є мінімально платними!

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ