Украина
category

Школа

Вопрос № 2426
Школа
1 Консультация
Бесплатно

Здравствуйте. Сыну переодически ломают очки бывает и по два раза в неделю. Все происходит во время перемены, учитель ссылаться что он ничего сделать не может. Оставил детей в роздевалке а сам ушол за журналом и т д. Как возместить ущерб и кто действительно несёт за их отвецтвенности? 

Консультации Советников

Доброго дня!

Щодо Вашого питання повідомляю наступне:

Відповідно до чинного законодавства, п. 7 ч. 1 ст.53 Закону України - Про освіту здобувачі освіти маю право на безпечні та нешкідливі умови навчання, утримання і праці, п.3 ч.2 ст. 54 вищезгаданого закону передбачено, що педагогічні, науково-педагогічні та наукові працівники зобов’язані сприяти розвитку здібностей здобувачів освіти, формуванню навичок здорового способу життя, дбати про їхнє фізичне і психічне здоров’я. Тому поки учень навчається в школі, школа несе за нього відповідальність. 

Під час перерви за здоров'я та інші цінності дітей відповідальність несе безпосередньо адміністрація школи в особі директора або його заступника з навчальної частини(завуч) . Відповідно до вищезазначеного рекомендую Вам: звернутись с заявою на ім'я директора , виклавши факти та обставини події - призначити внутрішню перевірку події та в подальшому визначитись з порядком відшкодування завданої шкоди дитині!

Додаткові консультації є платними.

З повагою,

Костянтин Гончаренко  

Реклама
Мой ответ