Украина
category

Неправиль виданий державний акт на право власності на земельну ділянку.

Вопрос № 2441
Неправиль виданий державний акт на право власності на земельну ділянку.
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня, потрібна допомога, мамі моєі дружини був виданий державний акт на право власності на земельну ділянку площею 1.4900 г. в червні 2005 року,після іі смерті дружина оформила спадщину і вибрала новий державний акт від липня 2007 р. на себе з тими самими розмірами 1.4900 г. Цього року приходить одна жінка з села де прживала моя теща і де знаходиться земельний пай, кажи моя мама померла я оформляю спадщину ,а пай моєі мами оформлений на тебе іди в суд щоб суд визнав твій державний акт недійсним іроби собі новий. Дружина в суд де суд визнав попередній акт недійсним,а натомість визнав за нею право на правильну земельну частку,але вже в другому правильному розмірі 1.92 га.І тепер вона має виробляти новий акт. Дружина зверулась в районий Цнап,там пояснили що  ім потрібно надати і  скільки це буде вартувати.В мене таке питаня; дружина в 2005 році ходила виробляла акт платила бо мати була лежача,ходила після іі смерті в 2007 році оформляла на себе платила і тепер має знову ходити виробляти платити? По закону??? тільки мабуть не нашому хто допустив помилку той за свій кошт виправляє. Допоможіть в вирішені цього питаня. Дякую.

Консультации Советников

Добрий вечір!

Перш за все необхідно прочитати рішення суду, у зв'язку із чим виникла така технічна помилка? 2) Необхідно зрозуміти, на підставі, яких документів, було встановлено більший розмір паю, ніж оформлений у 2005 році?

Хто допустив дану помилку та чи була наявна інформація з цією уже новою площею, встановленого рішенням суду. 

Але більшість всього, що новий сертифікат та інші документи на землю доведеться за власний рахунок. Але є деякі поодинокі орендарі земельних ділянок(паїв) компенсовують вартість послуг на оформлення документів на пай, шляхом прийняття спадщини, але переоформлення документів на новий розмір земельної ділянки (пай) ще не було. Але це право орендаря, а не обов'язок, і Ви не маєте права його змушувати це робити. 

Необхідно читати рішення суду.

Відповіді на запитання, рішення суду та інші запитання, подяку за консультацію  можете залишити в коментарі, це безкоштовно.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Додаткова індивідуальна консультація платна.

Реклама
Мой ответ