Украина
category

Чи залишиться субсидія

Вопрос № 2448
Чи залишиться субсидія
1 Консультация
Бесплатно

У власній квартирі проживає самотній 55 літній чоловік, інших мешканців немає. Ця квартира планує продатись або подаруватись іншій людині, хоча цей чоловік далі буде там приписаний до самої смерті. 

Чи заберуть у нього субсидію, якщо квартира перейде до іншого власника, але він далі там житиме і буде приписаний?

Консультации Советников

Добрий вечір!

Підкажіть будь ласка, хто продавець і покупець (близький родич, інша фізична або юридична особа)?

2) Вартісна оцінка квартири?

Все залежить від відповідей на поставлені вище запитання, але це не всі запитання.

Більшість всього, що субсидію в нього можуть забрати, для детальної консультації необхідні відповіді на запитання.

Відповіді на запитання, Ваші запитання, можете залишити в коментарі, це безкоштовно.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Додаткова індивідуальна консультація платна.

14.12.18 03:42
Богдан

Власник квартири (громадянин В.) у котрого немає дітей, а дружина померла декілька років тому. Рідних братів/сестер у нього теж немає, батьки його теж вже нажаль. 

Двоюрідний брат (Ю) вирішив йому допомогти, зробити ремонт, та дбати про нього, на усні домовленості що той (В) перепише квартиру. (Серед варіантів переписки: дарча, спадок, купівля-продаж - припустили що купівля продаж обійдеться найоптимальніше, так як менший процент податку, тобто переписка обійдеться дешевше. При купівлі продажу гроші від Ю до В передаватись не будуть). Громадянин В продовжить жити у квартирі, проте після його смерті квартира перейде Ю, а не державі.

Приблизна вартість квартири 15 тис.дол. 

Питання в субсидії. Якщо здійснеться купівля-продаж, то залишиться вона? А при дарчі?

Наперід дякую за відповідь.

14.12.18 19:21

Добрий вечір!

Ні, як за договором купівлі-продажу, договору дарування. Можете розглянути договір довічного утримання, ст. 744 Цивільного кодексу України ( ЦКУ).

Сподіваюсь, що Вам допоміг.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ