Украина
category

Правильно выбрать КВЕД

Вопрос № 2451
Правильно выбрать КВЕД
1 Консультация
Бесплатно

Если в магазине реализовывать товар по КВЕД 47,76 и 47,52,ко мне не будет в контролируемых органов ни каких вопрос?И какой порядок сплаты податка,могу я осуществлять деятельность по двом КВЕДам одновременно.Я выбрала единий податок 2 группы. Спасибо за ответ.

Консультации Советников

Добрий вечір! 

47.52 Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах.

47.76 Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах.

 Якщо один КВЕД в одному магазині, другий КВЕД в іншому, то ні, якщо не буде порушень податкового, трудового та іншого законодавства. Якщо обидва КВЕДи в одному магазині, то звісно можуть виникнути, як можна продавати квіти і буд. матеріали в одному приміщенні. Якщо Вас 2х поверховий магазин, 1 поверх квіти, 2 буд. матеріали, ще можна, але це спірний момент.

Подаєте звітність і протягом встановленого строку сплачуєте податок. Рекомендую Вам взяти в штат юриста, (за бажанням адвоката), щоб він контролював дані запитання.

Сподіваюсь, що Вам допоміг! 

Запитання, відповіді на запитання, подяку за консультацію можете залишити в коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ