Украина
category

Субсидия

Вопрос № 2452
Субсидия
1 Консультация
Бесплатно

Добрий день! 

1. Я живу в м.Чернівці. В серпні 2018р. подала на субсидію. Подивилась на сайті "Пошук отримувачів субсидії" https://subsidii.ioc.gov.ua/ - за серпень-вересень субсидія 205грн. В рахунках за комунальні послуги субсидії немає. В відділі субсидій мені сказали, що субсидія мені не положена. На питання "Як таке може бути?", мені відповіли, що це в Києві така програма. У мене питання: " А яка програма в м.Чернівці?" 2. У мене в квартирі зареєстрована я одна, чоловік не прописаний . В декларації я вказала його пенсію і згідно змін з 1 травня 2018р. знаю, що субсидія буде тільки на зареєстровану особу, тобто на мене. Але при розрахунку середного доходу у нашому відділі субсидій чомусь беруть дві наші пенсії і не ділять на 2, а рахують мені одній обидві пенсії, ніби я отримую дві пенсії. Я так розумію, що пенсія чоловіка потрібна для того, щоб вирахувати середній дохід на одну людину. І ця сума буде основою для надання або не надання мені субсидії. А чоловік буде платити зі своєї частини доходу повну вартість комунальних послуг без субсидії.

Консультации Советников

Добрий вечір!

Сайт, який Ви вказали є державним реєстром Міністерства соціальної політики. Якщо людині призначають субсидію, адміністратор вносить в даний реєстр інформації, тому в даному випадку Вам необхідно звертатися до свого управління праці та соціального захисту населення. Положення про житлову субсидію одне для всіх, тому я не знаю, яка ще програма у Вашого управління, тому необхідно до них звернутися, щоб вони дали письмову відповідь. 

Підкажіть будь ласка, чи вони мотивують відмову, і у якій формі, якщо Вам не передбачена субсидія, нехай нададуть письмову відмову, яку можна оскаржити у суді.

Сподіваюсь, що Вам допоміг! 

Ваші запитання, відповіді на запитання, подяку за консультацію можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація платна. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ