Украина
category

Шахрайство

Вопрос № 2458
Шахрайство
2 консультации
Бесплатно

Познакомился через своих знакомых с человеком из Германии, с этим человеком купили авто за 3500евро моя доля 60% . Я дал доверенность ему ,продать автомобиль и вернулся домой в Украину.. Он продал автомобиль и деньги не вернул.. Этот человек гражданин Греции проживает в Германии,живет и работает в Штутгарде, я знаю как его найти,он деньги отдавать нехочет,авто было куплено на мое имя и продано в Грузии,договор куплепродажи в Тбилиси можно найти...Что посоветуеете в моей сложной ситуации?

Консультации Советников

Добрий вечір!

Я рекомендую Вам звернутися до юриста, який займається міжнародною торгівлею. Для надання Вам детальної консультації, необхідно ознайомитися із документами, що у Вас є, але обов'язково з договорами купівлі продажу в Німеччині, в Грузії, копією Довіреності, що Ви видали, документом, що підтверджує сплату Вами 60%. Коли Ви довіряли особі з Німеччини, купуючи авто, а потім його перепродаж, Ви мали розуміти, що існує ризик втрати коштів. 

Підкажіть будь ласка, яким чином здійснювалася розрахунок за купівлене авто, готівкою чи через карточку, і відповідний розрахунок при продажі у Грузії. 

Скільки часу пройшло від дати продажу авто?

Рекомендую звернутися до юриста з міжнародного приватного права, шанси дуже маленькі, але для оцінки повної картини ситуації необхідно ознайомитися з документами.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Додаткова індивідуальна консультація платна.

Доброго вечора. Де оформляли довіреність на продаж авто. Потрібно спочатку визнати довіреність на продаж недійсною. Чи є у Вас документи що підтверджують купівлю автомобіля на Ваше імя?

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ