Украина
category

Відмова Голови ОСББ у видачі довідки

Вопрос № 2465
Відмова Голови ОСББ у видачі довідки
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня. У Міністерстві соц. захисту вимагають надати довідку про те, що дружина не проживає з батьками за місцем прописки, щоби їм можна було оформити прописку. Однак голова ОСББ будинку, у якому ми фактично проживаємо, відмовляється видавати таку довідку. У нас є підписи сусідів, договір аренди та квитанції про оплату нами комунальних послуг. Власники квартири нашого фактичного проживання проживають за кордоном, тому не можуть надати підпис у такій довідці. Чи має голова ОСББ законне право відмовити нам у такій довідці на підставі документів, які ми надали?

Консультации Советников

Добрий вечір!

Так, дії голови ОСББ правомірні. Довідку про те, що Ваша дружина не проживає з батьками, може видати ОСББ або органи місцевого самоврядування, де проживають батьки дружини. Голова ОСББ де Ви фактично проживаєте, може видати довідку, що Ваша проживає за такою адресою, де Ви фактично проживає, при умові, що вони обслуговують Ваш будинок.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Запитання, подяку можете залишити в коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна ( на електронну пошту) консультація платна.

28.12.18 20:52
Тарас

Дякую за Вашу відповідь! Звичайно, мова йде про довідку, що дружина фактично проживає разом зі мною. ОСББ, про яку йде мова - це за нашою фактичною адресою.

28.12.18 21:50

В такому випадку, Вам необхідно направити письмовий запит про надання відповідної довідки на голову ОСББ, і очікувати місяць на відповідь. Відправити лист рекомендованим. Отримавши письмову відмову або не отримання відповіді взагалі звернутися до суду щодо оскарження дій голови ОСББ.

Або нехай батьки дружини звернуться до органів місцевого самоврядування за їх адресою, щодо надання довідки, що Ваша дружина за їх адресою не проживає. 

Або, якщо є звісно можливість внести зміни в договір оренди, де зазначити Вас і Вашу дружину орендарями. Або укласти договір суборенду житла, яким Ви здаєте своїй дружині частину приміщення за 1 грн. Але це уже на крайній випадок, перед цим детально прочитавши Ваш договір оренди, чи у ньому Ваше право здавати приміщення у суборенду.

Спочатку спробуйте 3 перші варіанти.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна (на електронну пошту) консультація платна.

31.12.18 23:11
Тарас

Дуже Вам дякую! Ми переуклали договір, де зазначено, що дружина проживатиме зі мною. Так порадили у Мін соц захисту. Документ прийняли і, сподіваюсь, нарахують субсидію батькам дружини.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ