Украина
category

Консультация

Вопрос № 2469
Консультация
2 консультации
Бесплатно

Добрый вечер.  Вопрос такого плана.  Имел неосторожность сделать ставку на фаворит спорт через интернет. При регистрации указал не верные данные, просто решил убить время. В результате выиграл, а деньги назад на карту перевести не могу,  причина неверные данные при регистрации (не соответствуют паспорту, фото которого пришлось направить).  Теперь требуют какую-то непонятную справку из банка, что счёт мой. Как можно вернуть деньги, подскажите.  Или каким законом данный вопрос регулируется?  Заранее спасибо 

Консультации Советников

Доброго вечора. Яку саме довідку хочуть із банку?

Добрий вечір!

Коли Ви реєструвалися на площадці Фаворит спорт на офіційному сайті Ви погодилися з умовами Загальних правил платформи, які можете прочитати за наступним посиланням: bit.ly/2EQ4jdo . 

Звертаю Вашу увагу на п. 5 розділу Правил реєстрації, гравець несе відповідальність за достовірність та коректність своїх персональних та інших даних, наданих ним під час реєстрації ігрового рахунку. Оператор має право вимагати документальне підтвердження особи та повноліття у будь-якого заявника або гравця у будь-який час. За запитом Оператора гравець зобов’язаний надати відповідне посвідчення особи, зокрема паспорт, водійські права тощо, який дозволяє повністю ідентифікувати особу та вік гравця.

п. 6 Правил реєстрації (в подальшому Правил) оператор залишає за собою право обмежувати доступ до ігрового рахунку гравцям, що вказали неправдиві дані.

п. 11 Правил кошти можуть бути отримані з рахунку гравця при дотриманні наступних умов:- будь-які попередні платежі на рахунку гравця підтверджено Оператором та пройшли банківський кліринг;- особа має право бути гравцем парі та не підозрюється в шахрайських діях з грошовими коштами;- рахунок повністю відповідає правилам реєстрації.

п. 12 Правил усі фінансові операції Оператора здійснюються тільки при підтвердженні того, що власник рахунку в системі Оператора є власником рахунків у відповідних платіжних системах. Грошові транзакції, зарахування та отримання грошових коштів від одного гравця іншому забороняються. Оператор залишає за собою право вимагати у будь-якого гравця документи, що підтверджують приналежність певних рахунків цьому гравцеві. При недотриманні цих вимог, до рахунків гравця може бути обмежено доступ, а у виплаті - відмовлено.

п. 13 Правил перед проведенням першої виплати гравцеві за допомогою електронних методів платежів (кредитна або дебетова картки, платіжні системи, що діють відповідно до чинного законодавства) гравець зобов’язаний надати в службу підтримку гравців за вказаними на сайті контактами, відскановану електронну копію паспорта, що засвідчує його особу. Оператор нагадує, що підробка документів карається законом, та, у разі підозри на розміщення фальшивої або відредагованої електронними методами копії документів, Оператор залишає за собою право повідомляти такі факти відповідним правоохоронним органам. Перед проведенням виплати, співробітники Оператора перевірять відповідність персональних та інших даних гравця. У разі виявлення відмінностей між фактичними даними і даними, представленими гравцем, Оператор залишає за собою право обмежити доступ до рахунку гравця та відмовити у виплаті коштів до тих пір, поки останній не доведе ідентичність і правильність наданої інформації.

Тому в даному випадку, їх вимоги правомірні. Зверніться до банку про надання інформації за Вашою карткою Ви маєте наступний банківський рахунок, який відкритий на Ваше ім'я. За правилами вони можуть взагалі відмовити Вам у виплаті грошей. 

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Ваші запитання, подяку можете залишити в коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна (на електронну пошту) консультація платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ