Украина
category

В'їзд в Україну

Вопрос № 2470
В'їзд в Україну
1 Консультация
Бесплатно

Сімейна пара, що складається із громадянина Швейцарії та Українки, планують приїхати на час відпустки, а саме два тижні, в Україну. ( усі  документи які підтверджують те, що громадянка України проживає на території Швейцарії присутні).Але автомобіль, на якому планується в'їзд на територію України зареєстровано саме на громадянку України. У звязку із веденням транзиту на євробляхи, скажіть будь ласка чи не виникне проблем із в'їздом та ви'їздо сім'ї на територію україни на двох тижневий термін і в якому порядку цей в'їзд буде здійснено?

Консультации Советников

Добрий вечір!

Відповідно до ч. 4 ст. 380 Митного кодексу України, громадяни-резиденти, які перебувають на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України за кордоном, мають право тимчасово ввозити на митну територію України під письмове зобов’язання про зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, один транспортний засіб особистого користування, що класифікується за товарною позицією 8703 (крім товарної підпозиції 8703 10) згідно з УКТ ЗЕД, та причіп до нього, що класифікується за товарною підпозицією 8716 10 згідно з УКТ ЗЕД (за умови ввезення разом із транспортним засобом), на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року (який може бути як безперервним, так і з перервами), без сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів. Зазначені транспортні засоби можуть бути тимчасово ввезені на митну територію України за умови подання органу доходів і зборів документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни.

Підкажіть будь ласка: 1) Чи маєте Ви посвідку на постійне проживання в Швейцарії? 2) Чи стоїте Ви на консульському обліку України у Швейцарії?

Сподіваюсь, що Вам допоміг! 

Запитання, відповіді на запитання, подяку можете залишити в коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна (на електронну пошту) консультація платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ