Украина
category

Виплата одинока мама

Вопрос № 2492
Виплата одинока мама
1 Консультация
Бесплатно

якщо мені подарують зем.ділянку я  чи буду  мати змогу отримувати виплату одинокамама??

Консультации Советников

Добрий вечір!

Відповідно до ст. 18-4 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" виплата допомоги на дітей одиноким матерям (батькам)

припиняється у разі:

позбавлення отримувача допомоги батьківських прав;

позбавлення отримувача допомоги волі за вироком суду;

скасування рішення про усиновлення дитини або визнання його недійсним;

реєстрації дитиною шлюбу до досягнення нею 18-річного віку;

надання неповнолітній особі повної цивільної дієздатності у випадках, передбачених законом;

смерті дитини;

смерті отримувача допомоги.

Виплата допомоги на дітей одиноким матерям (батькам) призупиняється у разі:

тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання;

відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення

батьківських прав;

тимчасового працевлаштування дитини.

У разі припинення дії обставин, передбачених частиною другою цієї статті, виплата допомоги поновлюється за письмовою заявою отримувача допомоги до органу, який призначає допомогу, з місяця, що настає за місяцем, в якому припинилася дія зазначених обставин.

Припинення або призупинення виплати допомоги здійснюється на підставі відомостей про обставини, зазначені у частинах першій та другій цієї статті, з місяця, що настає за місяцем, в якому було виявлено зазначені обставини, за рішенням органу, який призначив допомогу.

Пункт про отримання земельної ділянки відсутній. Підстав для не отримання допомоги, я поки що не бачу.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Подяку, запитання можете залишити в коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ