Украина
category

Сертифікат на земельний пай

Вопрос № 2496
Сертифікат на земельний пай
10 консультаций
150 грн.

Доброго дня ! Маю сертифікат на право на земельну частку (пай) виданого  29.10.1997 року на і'мя моєї бабці , що померла 04.04.2007 року.  При житті , бабця зробила заповіт на мого батька , який не встиг оформити право власності на своє і'мя та в вересні 2018 року теж помер. Чи маю я право оформити право власності на своє і'мя , як спадкоємиця другої черги , та с чого почати ?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 18 грн.

Доброго дня. Так маєте, для початку вам треба звернутися до нотаріальної контори, за місцезнаходженням земельної діяльнки. Нотаріус ймовірніше за все вам зробить відмову у вчинення нотаріальних дій. У такому разі треба буде готувати позов до суду. Але спочатку все одно треба йти до нотаріуса державного.

З повагою, 

Микита Жуков

08.01.19 16:03
Валентина

Дякую.

Для більш детальної консультації можете сьогодні мені подзвонити після 20-00

+380956138235

Ответ оплачен: 18 грн.

Вітаю.

На момент смерті баби батько був прописаний з нею за однією адресою або ви були прописані з бабою за однією адресою ?

Батько подавав заяву про прийняття спадщини? Батько залишив заповіт?

Якщо ви спадкуєте за бабою то у вас 5 черга, якщо за батьком то 1.

08.01.19 16:08
Валентина

Ні батько ні я не були прописані з бабою ,вона була зареєстрована в селі , але на день смерті вона фактично проживала з  нами в місті  і свідоцтво про її смерть видане в місті

08.01.19 16:10

ви пишете, що батько не встиг оформити право власності. він прийняв спадщину, але юридично її переоформив на себе? чи він взагалі не вчинив дій для прийняття спадщини?  

08.01.19 16:10
Валентина

Батько встиг подати заяву , але нотаріус відмовила в зв'язку з пропущеним строком 

08.01.19 16:16

відмова в суді не оскаржувалась. правильно?

крім вашого батька у баби були інші родичі (брати/сестри, інші діти)?

на момент смерті офіційно з бабою був хтось прописаний? ви вже подавали заяву про прийняття спадщини?

08.01.19 16:17
Валентина

Заповіту після батька не має , та я остання з  родини . Інших спадкоємців не має. 

08.01.19 16:18
Валентина

Так , я подала заяву про прийняття спадщини після смерті батька . Прописаних з бабою не було нікого . Та заяву до суду батько не встиг подати

08.01.19 16:22

вам необхідно в суді встановити, що батько постійно проживали разом із бабою на час смерті. такий факт є підставою визнати вашого батька таким, що прийняв спадщину, але юридично її не оформив.

далі ви спадкуєте цю землю після батька. 

Ответ оплачен: 18 грн.

Доброго дня!

Стосовно позову до суду про визнання права власності на земельну ділянку, Вам зможе допомогти в повному обсязі з представництвом Ваших інтересів у суді - адвокат з Земельних питань Баулін Олексій Іванович , головний офіс компанії знаходиться у м. Суми

  • +38 050 680 24-90
  • +38 068 253 65-00
  • https://terraplus.com.ua/contacts.php

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Ответ оплачен: 18 грн.

Здоров'я! Погоджуюсь з колегами. Вам негайно треба звернутись до нотаріуса (зараз без прив'язки до місця реєстрації) і вже виходячи з відповіді нотаріуса, чи до суду, чи туди, куди скаже нотаріус! Бажаю успіхів! В разі потреби практичної допомоги - звертайтеся! З радістю допоможу!

Ответ оплачен: 18 грн.

Добрий вечір!

Погоджуюсь з консультацією колеги Єлизавети Тарабаки. 

Перш за все Вам в судовому порядку необхідно встановити факт проживання Вашої баби на момент смерті з Вашим батьком(обов'язково), якщо Ви проживали з батьком, то і з Вами(за бажанням).

Що дасть можливість визнати фактичне прийняття Вашим батьком, а потім Ви приймаєте дане майно після батька.

Якщо Ви звернеться до нотаріуса, щодо даної земельної ділянки, вона звісно, що Вам відмовить.При зверненні до суду, суд також має повне право Вам відмовити. Тому я рекомендую зробити, як порадила колега Єлизавета Тарабака. 

При наявності бажання, можете також дізнатися власника даної земельної ділянки, оскільки Ваш батько пропустив строки і формально не прийняв спадщини, сільська рада після 1 річного строку мало право звернутися до суду, щодо визнання даної земельної ділянки відумерлою, і її могли взяти на баланс сільська рада. Тому також важливо розуміння, хто є власником ділянки.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Ответ оплачен: 18 грн.

можете 

и даже возможно вы будете наследником после отца а не после бабушки - зависит от того принял он наследство или нет ( именно принял а не оформил ), 

для начала обратитесь к нотариусу , а там он скажет оформит ли он свидетельство или вам придется обращаться в суд 

для детальной консультации - нужно больше информации - и для этого позвоните - проконсультирую в телефонном режиме

С уважением, Виктория Костромина , тел. 067 - 392 - 07 - 61; 050 - 208 - 41 - 00; 063 - 511 - 80 - 99, Email: kostromina.uryslygi@ukr.net; Skype: v17012007; Viber - +380673920761;

Сайт: http://advokat-citykiev.com.ua/

Ответ оплачен: 18 грн.

Доброго дня! Вам необхідно звернутися до нотаріуса в першу чергу. Все буде залежати від дій нотаріуса. Але, скоріш за все, на пай буде відмова, тоді необхідно звертатися до суду та визнавати батька таким, що прийняв спадщину. Також ви можете проконсультуватися у нотаріуса стосовно прийняття спадщини після бабусі, а не після батька. 

Добрий вечір!

Підкажіть будь ласка, на якій стадії вирішення Вашого запитання?

Дякую за відповідь на поставлене запитання.

Ответ оплачен: 18 грн.

Доброго дня.Так, маєте право.Але для повного вирішення питання, необхідно дізнатись чи  відкривалась спадкова справа, чи отримував ваш батько свідоцтво про право на спадщину.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ