Украина
category

Военкомат в 16 лет

Вопрос № 2498
Военкомат в 16 лет
2 консультации
Бесплатно

Здравствуйте мне 16 лет на 16 января мне сказали явитса в поликлинику на медосмотр у меня не получается если я явлюсь через неделю каковы последствия все документы я сдал  но повестки не было

Консультации Советников

Добрий вечір!

По Вашому питанню можу повідомити наступне:

Згідно ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу" призову підлягають громадяни визнані у встановленому порядку медичною комісією військового комісаріату до несення служби у віці від 21 до 27 років.

Підставою є повістка вручена особисто призовнику під особистий підпис(ні вякому разі передана через родичів обо знайомих)

Всі інші прохання до зазначеного віку - не мають жодних юридичних підстав.(тому можете ігнорувати такі прохання мед. закладів).

Додаткові консультації є мінімально платними!

З повагою, 

Костянтин Гончаренко

23.01.19 11:16
Андрей Никифоров

Щиро дякую 

Добрий вечір!

Не погоджуюсь з консультацією колеги.

Відповідно до ст.15 Закону України (ЗУ) " Про військовий обов'язок і військову службу" на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

Відповідно до ч.8 ст. 17 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу" відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються: у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання. У разі досягнення такими призовниками 21-річного віку відстрочка втрачає силу.

Відповідно до ч.3 ст. 14 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу" до призовних дільниць щороку протягом січня - березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Приписка проводиться районними (міськими) військовими комісаріатами за місцем проживання.

Відповідно до ч.6 ст. 14 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу" для приписки до призовної дільниці громадяни України зобов'язані особисто прибути до районного (міського) військового комісаріату в строк, зазначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України.

Тому Вам мали дати повістку, а не просто сказати. Якщо Ви дійсно не отримували повістки та її не підписували, до Вас не буде претензій, якщо будуть, то вони безпідставні. Нехай спочатку доведуть, що Вас викликали. Можете пройти комісію через тиждень.

Більшість всього Вам необхідно пройти мед. комісію для отримання приписного посвідчення або тимчасового посвідчення за результатами мед. комісії.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Подяку, запитання можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація ( на електронну пошту) платна.

23.01.19 11:15
Андрей Никифоров

Дякую вам за вашу відповідь!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ