Украина
category

Прискорення розлучення

Вопрос № 251
Прискорення розлучення
2 консультации
Бесплатно

Відповідач перебуває на стаціонарному лікуванні у психоневрологічному диспансері. Через це регулярно не з’являється до суду і засідання постійно переносяться. Скільки триватиме лікування – невідомо. Як прискорити розлучення?

Консультации Советников

Як варіант - подати клопотання про пришвидшеня розгляду справи. Або подати скаргу на суддю до Вищої кваліфікаційної комісії.

Чесно кажучи скарга на суддю ніяк не допоможе Вам пришвидшити процес (а може й навпаки).

Вам необхідно заявити клопотання, щоб суд направив листа до установи лікування, для того щоб головний лікар відібрав пояснення відповідача з приводу Вашої заяви (в листі вказати питання - чи згоден він з розлученням); і потрібно щоб лікар своїм підписом підтвердив написані пояснення відповідача. Ви можете сказати судді, що навіть самі його відправити (замовним листом з повідомленням). Коли прийде відповідь, тоді вже можна буде винести рішення (навіть якщо відповідач не згоден з розлученням, Вам усеодно розірвуть шлюб, оскільки відповідно до ст. 24 Сімейного кодексу України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка. Примушування жінки та чоловіка до шлюбу не допускається.)

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ