Украина
category

Затримання виплати аліментів виконавчою службою

Вопрос № 2514
Затримання виплати аліментів виконавчою службою
4 консультации
Бесплатно

На депозит виконавчоі служби надійшли аліменти,але служба навмисно затримує перерахування. В який термін виконача служба забов'язана перераховувати кошти?

Консультации Советников

Добрий вечір!

Відповідно до ч.2 ст. 47 Закону України "Про виконавче провадження" стягувачу - фізичній особі стягнуті з боржника кошти перераховуються виконавцем на зазначений у заяві про примусове виконання рішення рахунок у банку або іншій фінансовій установі (заяві про зміну реквізитів рахунку у банку або іншій фінансовій установі) чи надсилаються на адресу стягувача поштовим переказом не пізніше наступного робочого дня з дня надходження таких коштів на депозитний рахунок органу державної виконавчої служби, рахунок приватного виконавця.

Враховуйте також час надходження з рахунків ДВС на Ваші рахунки. Ви надали державному виконавцю реквізити куди перераховувати кошти?

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Вітаю.

Пишіть скаргу і зразу на Міністерство юстиції.

Вітаю. Виконавча служба повинна перерахувати кошти на ваш рахунок не пізніше наступного дня з дня, коли алименти були переведени на депозит служби. Вам необхідно звертатися  письмово до вик.служби, так як усні розмови нічого не дадуть. 

Ви можете написати скаргу на ім’я начальника ДВС, а паралельно на адресу головного територ. управління юстиції та міністерства юстиції . 

Можу надати Вам допомогу по складанню скарги на платній основі. 

Добрий день!

Погоджуюсь з колегами. Але причиною не відправки Вам аліментів є те, що Ваш чоловік звільнився і ніде не працює. 

Окрім статті в законі, який я Вам раніше описав є також інструкція щодо вчинення виконавчих дій, яка також дублює статтю закону і дає порядок перерахування коштів стягувачу.

Якщо Вам не перерахували коштів за цей місяць, то вони мають це зробити до кінця місяця. Якщо Вам не перерахували кошти за попередні місяці, тоді необхідно розбиратися.

Спочатку відвідайте ДВС, в якому знаходиться Ваша справа, якщо вони не дадуть жодної інформації, відправте на їх адресу письмовий запит щодо надання інформації по Вашій справі.

Якщо протягом 1 місяця не буде інформації, тоді робіть, як описала Ірина Філатова, якщо знову не буде інформації або коштів, тоді робіть, як описала Єлизавета Тарабака. Якщо Ви одразу звернетесь в Міністерство юстиції, вони направлять Ваше звернення на органи, що описала Ірина Філатова. Якщо зробите в порядку, як я Вам описав, зможете оскаржити бездіяльність державного виконавця у суді.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ