Украина
category

Алименты

Вопрос № 2517
Алименты
3 консультации
Бесплатно

Я плачу несовершеннолетнему сыну алименты в твердой денежной форме 1200 гривень, мать моего сына подала на увеличение мотивируя тем, что она сдала ребенка в 4 года в Оксфордскую школу раннего развития.В данный момент я не работаю.Но алименты выплачиваю регулярно, кокой ждать результат приблизительного повышения????

Консультации Советников

Добрий вечір!

Якщо Вона надасть підтверджуючі документи таких витрат, суд може задовольнити стягнення більших аліментів в розмірі підтверджених витрат. Тому краще не пропускати засідання, а відвідувати судові засідання та надати свої пояснення у Вашій справі, але є багато нюансів.

Підкажіть будь ласка, а Ви стоїте в центрі служби зайнятості, і чи  маєте Ви статус безробітного? 

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Вітаю.

Стаття 185 СК України. Участь батьків у додаткових витратах на дитину

1. Той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов'язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо).

2. Розмір участі одного з батьків у додаткових витратах на дитину в разі спору визначається за рішенням суду, з урахуванням обставин, що мають істотне значення.

Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично або постійно.

   

На мою думку такі витрати це додаткові витрати, тобто у матері є право звернутися з вимогою про стягнення з вас додаткових витрат на дитину, а не зі збільшенням розміру аліментів.

Добрий день!

Погоджуюсь з колегою, можливо це все ж таки додаткові витрати на дитину.

Підкажіть будь ласка, у Вас є якісь документи, щодо зазначених Вами збільшених аліментів, позовна заява?

Для вирішення Вашого питання, необхідно ознайомитися з документами, що у Вас наявні, щодо збільшених аліментів.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Запитання, копії документів, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ