Украина
category

Нужно явиться в военкомат для первичной постановки на учет.

Вопрос № 2526
Нужно явиться в военкомат для первичной постановки на учет.
2 консультации
Бесплатно

Приветик. Мне 17 лет, 31 января мне с классом нужно явиться в военкомат для первичной постановки на учет.
Если я не пойду в военкомат,  что мре грозит? Штраф? 

Учительница сказала "кто не пойдёт на военкомат диплом не сможет получить" 

Помогите пожалуйста 

Консультации Советников

Доброго дня!

По Вашому питанню можу сказати наступне:

Відповідно до ст.15 Закону України (ЗУ) " Про військовий обов'язок і військову службу" на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

Відповідно до ч.8 ст. 17 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу" відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються: у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання. У разі досягнення такими призовниками 21-річного віку відстрочка втрачає силу.

Відповідно до ч.3 ст. 14 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу" до призовних дільниць щороку протягом січня - березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Приписка проводиться районними (міськими) військовими комісаріатами за місцем проживання.

Підставою є повістка вручена особисто призовнику під особистий підпис(ні вякому разі передана через родичів обо знайомих)

Всі інші прохання до зазначеного віку - не мають жодних юридичних підстав.(тому можете ігнорувати такі прохання мед. закладів). Нехай доведуть факт того , що Вас викликали спочатку! 

Щодо заяв Вашого викладача , то вони виключно рекомендаційного характеру, адже отримання Вами диплому про освіту ніяким чином не залежить від проходження мед. комісії Вами!

Додаткові консультації є мінімально платними!

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Добрий ранок!

Погоджуюсь з колегою вище, можете ознайомитися з відповідю за посиланням: http://bit.ly/2Rj9kNZ . 

Вам в будь якому випадку необхідно стати на військовий облік. Після того, як отримаєте документ про повну середню освіту, для вступу у ВНЗ або професійно-технічні заклади у Вас будуть просити посвідчення про приписку. Стати на військовий облік (отримати прописку) є складовою військового обов'язку, який передбачений Конституцією України, Законом України " Про військову службу та військовий обов'язок".

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ