Украина
category

Про підписання контракту

Вопрос № 2527
Про підписання контракту
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня. В мене виникла така ситуація. Я попередив керівництво про намір підписати контракт. Мене попросили написати заяву за згодою двох сторін, за два тижні до підписання контракту. Звільнили 27.09., а контракт підписав 28.09. Чи мав право роботодавець  таким чином мене звільняти?

Консультации Советников

Доброго дня. 

По Вашому питанню можу сказати наступне:

Ваше звільнення цілком законне, оскільки було здійснено на підставі Вашої ж заяви про звільнення за угодою сторін за п.1 ст.36 КЗпП України. У тому випадку, якщо б такої заяви не було, то за Вами повинні були зберегти робоче місце та середню заробітну плату.

Додаткові консультації є мінімально платними!

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Добрий вечір!

Погоджуюсь з колегою, але у мене виникли запитання: 1) Підкажіть будь ласка, чим обумовлена зміна трудового договору на контракт?

2) З Вами укладено трудовий контракт чи цивільно-правовий?

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Відповідь на запитання, запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація ( на електронну пошту) платна.

Реклама
Мой ответ