Украина
category

Субсидия

Вопрос № 2532
Субсидия
1 Консультация
Бесплатно
Доброго дня. Дайте чітку відповідь. Чи має право людина на субсидію, якщо за період з квітня по вересень отримала зарплату менше мінімальної, а також було сплачено єсв менше, ніж із суми 3723 грн. за кожен місяць. То, відповідь, так, має право, чи ні, не має права на субсидії. Дякую.

Консультации Советников

Добрий вечір!

Ні, не має права на судсидію.

Відповідно до пп.3 п.6 Положення про порядок призначення житлових субсидій, житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (далі - особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії), і в цьому періоді: 

вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або

вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії. 

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ