Украина
category

Освіта

Вопрос № 2533
Освіта
2 консультации
Бесплатно

Ситуація педагогічна.Вчитель 1 класу проводить перші два уроки, а 3 та 4 ведуть інші вчителі.Питання:Чи повинна вчитель 1 класу чекати поки закінчаться 4 уроки і віддати літей батькам.Чи вона може йти відразу після 2 уроків?Дякую

Консультации Советников

Доброго дня!

Якщо узагальнено, то вчитель виконує покладені на нього обов'язки, визначені в посадовій інструкції, працює ту кількість годин, яка йому оплачується (згідно навантаження та тарифної ставки), та Типових правил внутрішнього розпорядку для працівників.

Таким чином, якщо Ви відпрацювали свою кількість годин, яка Вам оплачується, і виконали свою обов'язки, визначені в посадовій інструкції, то це означає, що Ваш робочий день закінчився.

Більш детальна консультація, з відсилками на законодавчі норми та статті, з варіантами вирішення проблеми, може бути надана, після уточненення всіх деталів на платній основі.

З повагою, Валентина Заєць

тел.: 098-180-08-80, ел. адреса: zaecw2@gmail.com

Добрий вечір!

Погоджуюсь з консультацією колеги. Але уточніть будь ласка, Ви лише вчитель чи також класний керівник 1 класу. Якщо Ви класний керівник, тоді більшість всього, що так маєте дочекатися останнього уроку та передати дітей батькам, але для цього необхідно ознайомитися зі статутом школи та посадовою інструкцією класного керівника, а також з Правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Відповідь на уточнення, запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Реклама
Мой ответ