Украина
category

Могу ли я получать деньги?

Вопрос № 2534
Могу ли я получать деньги?
2 консультации
Бесплатно

У меня муж работает и з.п .6800грн. Я в декрете 1720 грн. Могу ли я получать малоз. мес.?И сколько

Консультации Советников

Доброго дня!

Ваше питання краще адресувати місцевим органам соціального захисту населення, адже питання взяття на облік чи відмову в ньому стосовно категорії малозабезпечених сімей та визначення Вам статусу малозабезпеченої сім'ї - це виключно компетенція органів соц. захисту за місцем реєстрації( проживання).

Відповідно до ЗУ "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" Документ 1768-III,  поточна редакція — Редакція від 31.08.2018

З повагою, 

Костянтин Гончаренко

Добрий день!

Відповідно до ст. 1 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям" передбачено, що державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям (далі - державна соціальна допомога) - щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім’ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

малозабезпечена сім’я - сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний доход нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.

прожитковий мінімум для сім’ї - визначена для кожної сім’ї залежно від її складу сума прожиткових мінімумів, розрахованих та затверджених відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум" для осіб, які відносяться до основних соціальних і демографічних груп населення.

середньомісячний сукупний доход сім’ї - обчислений у середньому за місяць доход усіх членів сім’ї з усіх джерел надходжень протягом шести місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги, крім допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування. До сукупного доходу сім’ї не враховується грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, на час її проведення, безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, на час здійснення зазначених заходів.

Відповідно до ст. 3 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям" передбачено, що право на державну соціальну допомогу мають малозабезпечені сім’ї, які постійно проживають на території України.

Підкажіть будь ласка: 1) Ваш чоловік працює за трудовим договором чи цивільно-правовим договором?

2) 1720 грн. це допомога по догляду за дитиною чи інша допомога?

Стосовно Вашого запитання чи маєте Ви право на допомогу як малозабезпечена сім'я, то спірне запитання, оскільки необхідні відповіді на вище поставлені запитання. Стосовно розміру допомоги, то як уже писав колега вище, це необхідно звернутися до органів місцевого самоврядування, оскільки у нас відсутня інформація по Вас, а також ми не призначаємо допомогу малозабезпеченим сім'ям, оскільки розрахунок має досить багато нюансів, в тому числі наявність коштів у місцевому чи сільському бюджеті.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ