Украина
category

ФОП. Долг по соцстрахованию.

Вопрос № 2539
ФОП. Долг по соцстрахованию.
2 консультации
Бесплатно

В 2013 открыл ФОП, в этом же году приостановил, но не закрыл и благополучно забыл до января этого года. Недавно пришла бумага с долгом за обязательное социальное страхование, долг довольно солидный по моим меркам. Вопрос, можно как то обжаловать этот долг? С 2013 года никаких движений, что касается фоп, не было. 25.01.2019 закрыл.

Консультации Советников

Доброго дня!

По Вашому питанню можу сказати наступне:

Один з мінусів ФОП, як організаційно-правової форми ведення бізнесу, якраз полягає у тому,що немає такого поняття , як призупинення діяльності, тому ФОП має сплачувати податок з ЄСВ навіть у тому разі коли в нього фактично не проводиться діяльність як ФОПа та немає найнятих працівників. Податок ЄСВ за "себе" в будь -якому разі доведеться сплатити до податкової. Для ФОП не існує поняття призупинення діяльності. 

Звіти ФОП здає або раз на квартал (3-4 групи), або раз на рік (1-2 групи). Також необхідно занести звіт по ЄСВ, також в податкову, раз на рік. На цьому ведення бухгалтерії для ФОП закінчується.

Для прикладу лише у ТОВ можна подавати " нульові звіти" податковій за місяць чи рік , якщо діяльності у них дійсно немає за результатами звітного періоду!

З повагою, 

Костянтин Гончаренко 

Доброї ночі!

Звісно можете, але шансів щодо її задоволення досить низькі. Для цього необхідно ознайомитися з Вашими документами та повідомленням-рішенням ДФС щодо ЄСВ.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ