Украина
category

Дата добавления новых КВЭДОВ для ФОПов

Вопрос № 2540
Дата добавления новых КВЭДОВ для ФОПов
2 консультации
Бесплатно

Добрый вечер!!! ФОП 2 группы получил доход от юр.лица на общей системе. У ФОП 2 группы два КВЭДа - предоставление услуг и продажа товара. Как узнать когда ФОП открыл КВЭД продажа товара??

Консультации Советников

Доброго дня.

Внесення нових видів діяльності Ви можете зробити поштою. Для цього Вам необхідно заповнити заяву про застосування спрощеної системи оподаткування(http://zt.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv1/134272і надіслати її до Вашої податкової цінним листом з описом вкладення. У підпункті 5.3 «Внесення змін у свідоцтво платника ЄП» поставте позначку навпроти поля «види господарської діяльності».

Для відправлення такого листа довіреність не потрібна, Ви просто можете зробити поштове відправлення у найближчому поштовому відділенні. Бланк "Опис вкладення" Ви також можете завантажити в інтернеті і заповнити заздалегідь до візиту поштового відділення.

Також Ви можете зробити довіреність на іншу особи, яка подасть документи до податкової особисто.

Вищезазначене стосується внесення змін до реєстру платників єдиного податку. Якщо у нові види діяльності у Вас відсутні взагалі (у Єдиному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб підприємців), то їх спочатку потрібно зареєструвати у державного реєстратора або нотаріуса. Якщо документи подає представник Ваш підпис на формах звітності має бути нотаріально посвідчений.

З повагою, 

Костянтин Гончаренко

Доброї ночі!

Інформацію про КВЕДИ можете отримати за запитом в ДФС або в Центрі надання адміністративних  послуг, (ЦНАП). 

Підкажіть будь ласка, а хто хоче отримати дану інформацію ФОП чи юр. особа?

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ