Украина
category

Виділ частини будинку в натурі

Вопрос № 2555
Виділ частини будинку в натурі
3 консультации
Бесплатно

Є договір дарування частини будинку,  власність спільна часткова. Як виділити свою частку і приватизувати. Для поділу потрібен Висновок з БТІ про можливість технічного поділу. Але в БТІ одного договору дарування мало, їм потрібно конкретно вказано , які площі належать одному власнику і другому. Що роботи в даному випадку? в БТІ висновок не дають, без Висновку нотаріус не робить  виділ в натурі.

Консультации Советников

Доброго дня!

По Вашому питанню скажу наступне:

у Договорі дарування площа має бути чітко прописана для кожного власника, ці дані також зазначаються на плані - кресленні будинку, там чітко все прораховано.

Якщо ні , то в БТІ мають провести технічну  експертизу за участі їх спеціаліста на основі плану будинку та надати Вам висновок з чіткими замірами конкретних площь власності.

З повагою, 

Костянтин Гончаренко 

Вітаю.

1. Співвласник має право на виділ у натурі частки із майна, що є у спільній частковій власності.

2. Якщо виділ у натурі частки із спільного майна не допускається згідно із законом або є неможливим (частина друга статті 183 ЦК України), співвласник, який бажає виділу, має право на одержання від інших співвласників грошової або іншої матеріальної компенсації вартості його частки.

Компенсація співвласникові може бути надана лише за його згодою.

Право на частку у праві спільної часткової власності у співвласника, який отримав таку компенсацію, припиняється з дня її отримання.

3. У разі виділу співвласником у натурі частки із спільного майна для співвласника, який здійснив такий виділ, право спільної часткової власності на це майно припиняється. Така особа набуває право власності на виділене майно, і у випадку, встановленому законом, таке право підлягає державній реєстрації.

4. Договір про виділ у натурі частки з нерухомого спільного майна укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню.

    

Інший власник згоден на виділ у натурі?

Добрий вечір! 

Погоджуюсь з колегою Єлизавета Тарабака. 

Підкажіть будь ласка, чи є у Вас технічний паспорт на квартиру, яку Ви бажаєте поділити?

Прохання надати відповідь на запитання колеги. 

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Відповіді на запитання, запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ