Украина
category

Военкомат

Вопрос № 2558
Военкомат
2 консультации
Бесплатно

Ясейчас учусь  в университете, мне 19 лет, в 20 я окончу обучение. суть вопроса- если я поступлю после универа в пту меня заберут в армию, или дадут отсрочку?(пс: одну отсрочку мне уже оформили на время учебы в универе)

Консультации Советников

Доброго дня!

По Вашому питанню можу сказати наступне:

Відповідно до ст.15 Закону України  " Про військовий обов'язок і військову службу" на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

Відповідно до ч.8 ст. 17 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу" відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються: у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання. У разі досягнення такими призовниками 21-річного віку відстрочка втрачає силу.

Якщо до цього часу (21 -го року) Ви вступите до    професійно-технічних навчальних закладів з денною формою навчання, то Вам нададуть відстрочку на весь термін навчання.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Добрий вечір!

Погоджуюсь з колегою, але Ви також можете продовжувати навчання на магістратурі. Це також надає відстрочку. Але обов'язкова умова денна форма навчання. 

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ