Украина
category

Практика

Вопрос № 257
Практика
2 консультации
Бесплатно

доброго дня,підскажіть будь-ласка, я працюю офіційно, та навчаюся в університеті на 4 курсі,зараз в мене буде практика,відношення є,але керівництво не відпускає з роботи на проходження практики в зв'язку з тим,що нема кому працювати,як мені пройти практику?звільнитися?,хоча я не використовувала відпустки на сесію

Консультации Советников

Вітаю. У тому випадку якщо у Вас зараз дипломна практика, то Ви можете скористатися відпусткою на період підготовки та захисту дипломного проекту (роботи) студентам, які навчаються у вищих навчальних закладах з вечірньою та заочною формами навчання (згідно із ст.15 Закону України "Про відпустки" та ст. 216 Кодексу законів про працю). У випадку якщо Ваш працедавець Вам відмовляє, то Ви можете взяти як щорічну основну відпустку так і без збереження заробітної плати (як домовитеся).

Здоровья! Соглашусь с коллегой, от себя добавлю, Вы спросите у своего работодателя, ему что важнее, отпустить Вас в положенное Вам по законодательству, учебное мероприятие, или априори потерять ценного работника? Ведь у него и так (насколько мне удалось понять) работать особо не кому, а если он ещё и Вас потеряет, кто от этого выиграет? Думаю, после такой беседы, Вы получите то, что Вам нужно!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ