Украина
category

Субсидія

Вопрос № 2578
Субсидія
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня)моя бабуся проживає в будинку де прописані 2 онуків і правнук) фактично вони не проживають в будинку і не спілкуються)пішли оформляти субсидію і нам відмовили бо вони зареєстровані)сказали що не вийде, тому що вони живуть в одному селі ) чи має право вона на субсидію? Чи обов'язково щоб жили в іншому селі або місті?Чи можуть зробити акт обстеження про те що вони там не проживають?

Консультации Советников

Доброго дня!

По Вашому питанню можу сказати наступне:

 Вам потрібно, або довести факт спільного непроживання в одному домогосподарстві( для цього за Вашою заявою створюється комісія соц. захисту котра встановить цей факт.- складе відповідний акт обстеження житлово- побутових умов за участі 2 -х свідків з подальшим отриманням довідки про непроживання в домогосподарстві) Або фактично зняти з реєстрації в домогосподарстві тих осіб котрі дійсно не проживають з Вами, тоді їх дохід не буде враховано.

“ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329)ПОЛОЖЕННЯ

про порядок призначення житлових субсидій https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/329-2018-п

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ