Украина
category

Оподаткування доходу

Вопрос № 2613
Оподаткування доходу
1 Консультация
Бесплатно

Як оподатковується дохід, отриманий від торгівлі на біржі ставок Betfair, яка зареєстрована за межами України?

Консультации Советников

Доброго вечора!

По Вашому питанню можу сказати наступне:

 роблячи ставки ви отримуєте виграш, який оподотковується за загальними вимогами ст. 170.6 та 167.1 Податкового Кодексу України.

Оподаткування доходів у вигляді виграшів та призів, інших, ніж виграш (приз) у лотерею, здійснюється у загальному порядку, встановленому Податковим Кодексом для доходів, що остаточно оподатковуються під час їх нарахування, за ставкою, визначеною в абзаці першому пункту 167.1 статті 167 цього Кодексу. ( ст. 170.6.3 ПК України). Доходи, зазначені у цьому пункті, остаточно оподатковуються під час їх виплати за їх рахунок (ст. 170.6.5. ПК України).

Якщо говорити по букві закону, то всі виграші, отримані від гри в букмекерській конторі, громадянин зобов'язаний самостійно задекларувати і сплатити податок. Але на практиці такого ніхто не робить, і Податкова служба навряд чи зможе, вплинути на це та зробити що-небудь.

Ваш виграш  оподатковується за загальною ставкою 18% але сплачуєте податок не Ви, а оператор лотареї, букмекірська контора(якщо вона знаходиться за кордоном, хвилюватися не має підстав.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ