Украина
category

Приначення субсидії.

Вопрос № 2621
Приначення субсидії.
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня. У мене склалась така ситуація. Ми з дружиною проживаємо разом тещею в ії власному будинку в селі. Власником всього була теща. Ми всі троє песіонери. Дружина рішила всю власність переписати з мами на себе і склали договір дарування  безоплатно. Проте є такий пункт договору " Дарунок сторони оцінюють в сумі 50 тис. Питання? Чи буде нам в цьому випадку призначена субсидія? Дякую.

Консультации Советников

Добрий вечір!

Відповідно до пп.4 п. 6 Положення про порядок призначення житлових субсидій  (надалі - Положення) передбачено, що житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо: - будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла (в тому числі понаднормової площі житла у випадку, зазначеному у пункті 5 цього Положення) та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень.

Тому, якщо в договорі дарування сума майна = 50 тисяч гривень, то ще мають призначати субсидію, проте деякі органи соціального захисту 50 тисяч відповідають пп.4 п.6 Положення та відмовлять у субсидії, що можна оскаржити у суді. якщо сума 50 001 грн. або 50 000 грн. 01 коп. тоді дії працівників соц. захисту будуть правомірні.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ