Украина
category

Труднощі з написанням Позовної заяви про скасування постанови про накладання адміністративного стягнення

Вопрос № 2642
Труднощі з написанням Позовної заяви про скасування постанови про накладання адміністративного стягнення
13 консультаций
50 грн.

Не розумію як правильно дописати Позовну заяву, потрібна допомога.

Консультации Советников

Ответ оплачен: 4 грн.

Доброго дня. 

Маю змогу вам допомогти.

Вартість написання позовної заяви - 500 грн.

З повагою

Микита Жуков

Ответ оплачен: 4 грн.

Доброго дня!

Звертайтесь, підготую сьогодні

11.03.19 14:56
Руслан

Добрий день, Яка ціна?

11.03.19 14:58

залежить від обставин справи. Від 500 гривень 

Ответ оплачен: 4 грн.

Здравствуйте! 

Могу помочь, опишите ситуацию более подробно на мою почту

Ответ оплачен: 4 грн.

Здравствуйте. Напишите детали на мою электронную почту pravoizachita@gmail.com 

Ответ оплачен: 4 грн.

Доброго дня!

Орієнтовний зразок документа по Вашому питанню виглядає так:

Зразок адмін .позову про скасування адмін. Стягнення.

Діє з 15.12.2017 р.

В Ленінський районний суд

міста Кіровограда

позивач: Петренко Петро Іванович,

25000, м. Кропивницький,

Ін. код 0000000000

вул. Шевченка, ___

тел. ____________

відповідач: Поліцейський УПП в Кіровоградській області рядовий

поліції ____________, 1 бат, 4 рота.

25000, вулиця Панфіловців, 22,

Кропивницький, тел. ________

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення

07 травня 2018 року поліцейським УПП в Кіровоградській області рядовим поліції ______ (далі – Відповідач) відносно мене винесена постанова про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі Серія ЕАА № 000000 (далі-Постанова).

Відповідно до винесеної постанови я визнаний винним у здійсненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.126 КУпАП України. Як зазначено в постанові, я керував ТЗ без поліса обов’язкового страхування, чим порушив п. 2.1 ПДР.

Мені поставлено в обов’язок сплатити грошовий штраф у розмірі 425 грн.

Доказом, що підтверджує дані обставини, є постанова по справі про адміністративне правопорушення, яка додається.

Постанова є протиправною та підлягає скасуванню виходячи з наступного:

07 травня 2018 року після 21.00 год. я прямував по вул. ________, м. Кропивницький на автомобілі _________, д.н.з. __________. Раптом мене обігнав поліцейський автомобіль та поліцейські в ньому зробили вимогу мені зупинитися. Я зупинився та попрохав поліцейського пояснити причину зупинки. Поліцейський відповів, що я рухався «підозріло». Я відповів йому, що це не є причиною зупинки. На дані твердження поліцейський не зреагував то наказав надати документи водія. Я твердо вказав поліцейському, що його дії незаконні, але надав всі необхідні документи.

Після перевірки всіх документів, які я надав відповідно до вимог п. 2.1.ґ, я попрямував по справам.

15 травня 2018 року я отримав поштовим зв’язком Постанову, з якої дізнався, що мене притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 126 КУпАП.

Таким чином, було складено незаконну постанову, факти, викладені в ній, не відповідають дійсності.

Підтвердженням є те, що в мене є в наявності страховий поліс АК/9779181, який діє до _______ р. та завжди знаходиться в автомобілі (додається).

Необхідно зазначити, що інспектор при винесенні постанови не керувався жодними допустимими доказами, які б підтверджували мою вину у скоєнні правопорушення.

Відповідно до розділу IV ІНСТРУКЦІЇ з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі, зміст постанови по справі про адміністративне правопорушення повинен відповідати статті 283 КУпАП.

Згідно ст. 283 КУпАП, постанова обов’язково повинна містити правові наслідки невиконання адміністративного стягнення та порядок його оскарження.

Винесена постанова не відповідає даним вимогам, так як в ній не зазначено порядок її оскарження.

Згідно п. 24 Постанови Пленуму Верховного Суду України №14 від 23.12.2005 року «Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті» – судам слід звернути увагу на неприпустимість спрощеного підходу до судового розгляду справ про адміністративні правопорушення на транспорті та ігнорування прав осіб, яких притягають до відповідальності, потерпілих, їх законних представників і захисників.

Відповідно до ст. 161 КАСУ повідомляю:

Інших оригіналів письмових доказів немає.

мною не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 160-161 Кодексу адміністративного судочинства України, ч.1 ст. 126, ст.ст.283, 288, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Правилами дорожнього руху України, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України №106 від 10 жовтня 2001 року,-

П Р О Ш У С У Д:

Визнати дії Відповідача протиправними та скасувати постанову Серія ЕАА _______ № 000000 про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі.

Додатки:

Оригінал постанови на 1 арк;

Копія полісу на 1 арк.;

Копія адміністративного позову з додатками на 3 арк.

Дата _________ р.

Позивач _____________________________ Петренко П.І.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Але обставини конкретної справи можуть відрізнятися , тому Ви маєте можливість використовуючи вказаний зразок сформувати власний документ відповідно до обставин справи, або скористатися послугами колег.

З повагою, 

Костянтин Гончаренко

11.03.19 15:40
Руслан

Добрий день. У мене проблеми з тим, що не розумію які статті КУпАП і КАСУ потрібно вказувати, щоб пояснити суду що порушив інспектор поліції. 

11.03.19 16:04

Потрібно читати постанову інспектора про накладення на Вас адміністративного стягнення, там обгрунтування має бути та статті котрі Вам інкримінують, після детального вивчення цих питань можна буде говорити про те , яку позицію по справі Вам займати (на що посилатися та які саме норми порушив інспектор у Вашому випадку). Зверніться до адвоката, або скористайтеся послугами БВПД у Вашому місті. (Безоплатна вторинна правова допомога - центр). Або скористайтеся послугами колег.

З повагою, 

Костянтин Гончаренко

Ответ оплачен: 4 грн.

любой образец это только образец - тот который Вам сбросили - это устаревший вариант - но форма соблюдена

Лучше Вам обратиться за составлением к адвокату , но если штраф 425 грн - смысла просто нет - так как составлении будет дороже. 

нужна помощь в составлении - звоните -

тел.067-392-07-61 (viber), 050-208-41-00, kostromina.uryslygi@ukr.net, сайт - http://advokat-citykiev.com.ua/,

Ответ оплачен: 4 грн.

Здоров'я! Наскільки я зрозумів, на Вас було накладено адмн. штраф? Оскільки сума штрафу нижча за сумму сплати послуг правника, то раджу Вам, ОБОВ'ЯЗКОВО (завчасно дізнавшись і вести під суворим наглядом) з'явитися до суду (на розгляд Вашої справи у суді), пояснити судді Вашу ситуацію, викласти Ваш варіант розвитку подій, та попросити суд скасувати постанову поліцейського! Якщо Ви з'явитеся до суду, то запевняю Вас, що саме гірше, що Вам загрожує (звісно якщо нема повторності та рецидиву порушень), це попередження! І то, в тому разі, якщо суддя знайде підстави вважати Вас винним.

З повагою, Мазур О.В.

Ответ оплачен: 4 грн.

Добрий вечір!

Погоджуюсь з колегами, для надання Вам консультації, необхідно більш детальний опис ситуації. Або добавте до запитання, або до коментаря скани чи Вашу позовну заяву для розуміння ситуації, що Вами враховано, а що ні. 

Також звертаю Вашу увагу на строки для оскарження, який кінцевий строк на оскарження?

Підкажіть будь ласка, яку саме постанову Ви бажаєте оскаржити: постанову складену працівниками патрульної служби чи постанову суду щодо притягнення Вас до адміністративної відповідальності?

Підкажіть будь ласка, якщо Ви оскаржуєте постанову працівників патрульної служби, чи давали Ви якісь заперечення чи окремі пояснення, щодо правопорушення?

Для того щоб посилатися на порушення працівниками патрульної служби чинного законодавства необхідно ознайомитися із документами та розуміння, яку постанову Ви плануєте оскаржити, оскільки строки на оскарження постанов також різні.

Відповіді на запитання, трошки більше окреслять Вашу ситуацію та визначать порядок дій. Але остаточну консультацію можна надати після ознайомлення з документами. 

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Ответ оплачен: 4 грн.

Вітаю. Можу надати Вам допомогу, підкоригувати вашу заяву та вказати посилання на норми законодавства. Вартість послуги залежить від суми накладеного штрафу. Також звертаю Вашу увагу, що Ви маєте право не сплачувати судовий збір за подання заяви до суду. Про це обов’язково потрібно вказати у позові або клопотанні. З цим моментом також вам допоможу. 

Головне, не пропустити строк на оскарження  - 10 днів з моменту отримання постанови поліції.

Якщо питання ще актуальне, пишить на мою електронну адресу (є в профілі).

З повагою, В.Леонов 

Ответ оплачен: 4 грн.

Позовна заява 2000 грн обращайтесь

Ответ оплачен: 4 грн.

Доброго дня, в написанні позовної заяви Вам допоможе цпк (там перелічені обов'язкові пункти цього документу) ст 175. Посилання- https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1618-15

Також, найбільш правильний шаблон Ви можете знайти http://www.zonazakona.com.ua/. На сайті багато шаблонів позовних заяв, Вам треба лише обрати під Ваше провадження) 

Сподіваюсь, допомогла Вам, будуть питання, пишіть)

Ирина Дейкун, человеку необходим административный иск. Поэтому ссылки на ЦПК в данном случае не уместны, как и образцы исков по Вашей ссылке, т.к. это устаревшие шаблоны 

Владислав Леонов,дякую за відповідь, але я зрозуміла, що позов адміністративний лише з шаблону вище, в самому питанні просто позовна заява. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ