Украина
category

Кого ми маємо право не пускати і кого зобов'язані пустити на приватизовану землю.

Вопрос № 2648
Кого ми маємо право не пускати і кого зобов'язані пустити на приватизовану землю.
1 Консультация
Бесплатно

Добридень! У нас з сусідами виникла конфліктна ситуація. Вони пишуть на нас скарги, голова сільради загрожує створити комісію і прийти з перевіркою. Будинок і земля у нас приватизовані. Кого ми маємо право не пускати і кого зобов'язані пустити для перевірки скарги. Дякуємо.

Консультации Советников

Доброго дня!

По Вашому питанню можу сказати наступне:

Якщо земля та будинок приватизовані та належать Вам на праві приватної власності та є в наявності всі правовстановлюючі документи, то Вам нічого боятись - це є Ваша приватна власність і сусідів вона не повинна хвилювати взагалі! 

Якщо зберуть комісію для обстеження умов та іншого, то тільки членам комісії та голові сільської ради, можете надати документи для ознайомлення у Вашій присутності, або нехай зроблять відповідні копії якщо це потрібно буде. Голова , як вища посадова особа на місцевому рівні має право це зробити , якщо будуть підстави, або за рішенням суду.

Сусіди ні яким чином не можуть впливати на Вас та Вашу власність відповідно до Цивільного Кодексу України та ст. 41 Конституції України, яка гарантує та захищає приватну власність особи.

З повагою,

Костянтин Гончаренко

Реклама
Мой ответ