Украина
category

Завишені тарифи центрального опалення

Вопрос № 2649
Завишені тарифи центрального опалення
1 Консультация
Бесплатно

Дорий день. В нашому будинку встановили лічильник на подачу тепла. Цей лічильник не відрегулювали належним чином. В результаті нам прийшли захмарні рахунки на оплату опалення за січень місяць по тарифу 95грн кв.м. Куди і яким чином звернутись, щоб зробити перерахунок. 3х кімнатна квартира (60кв.м) - рахунок на суму 5760грн. Написали заяву на перерахунок в комунальне підприємство  - перерахунок робити відмовляються, мол пояснюють, що накрутили те й оплачуйте. Але вони ж не відрегулювали належним чином лічильник і систему опалення. Після того як відрегулювали - прийшов рахунок на суму 2764грн. Відчувається різниця. Чому ми маємо платити за халатну роботу комунальних служб. Чекаю на вашу відповідь і пораду. Дякую.

Консультации Советников

Добрий вечір!

Відповідно до п.5 ч.1 ст. 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" передбачено, що споживач має право на зменшення у встановленому законодавством порядку розміру плати за житлово-комунальні послуги у разі їх ненадання, надання не в повному обсязі або зниження їхньої якості.

Відповідно до п.1 ч.2 ст. 8 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" передбачено, що забезпечувати своєчасність надання, безперервність і відповідну якість комунальних послуг згідно із законодавством та умовами договорів про їх надання, у тому числі шляхом створення системи управління якістю відповідно до національних або міжнародних стандартів.

Тому звертайтеся до підприємства про перерахунок, а якщо відмовляються, письмова заява про перерахунок, відмова скарга у вищестоящі органи.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ