Украина
category

Кража в магазине

Вопрос № 266
Кража в магазине
2 консультации
Бесплатно

Здравствуйте! Моя подруга украла в магазине ботинки, но её поймали при выходе. И ей и мне по 17 лет. Меня называют соучастницей. Как мне доказать, что я не при чем и не знала её намерений? И если нет, то что мне грозит? И могу ли я поступать в институт с такой отметкой в характеристике?Спасибо.

Консультации Советников

Відповідно до ст. 17 КПК України  діє презумпція невинуватості, тобто особа вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому законодавством.

Ніхто не зобов’язаний доводити свою невинуватість у вчиненні кримінального правопорушення і має бути виправданим, якщо сторона обвинувачення не доведе винуватість особи поза розумним сумнівом. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ