Украина
category

Субсидия

Вопрос № 2705
Субсидия
1 Консультация
Бесплатно

В 3-х комнатной квартире зарегистрированы родители-пенсионеры.Взрослая незамужняя дочь,ранее проживавшая с родителями, перерегистрируется по другому адресу.Будут ли учитываться ее доходы и социальный статус при назначении субсидии родителям? В Постановi №329 п.9 абзац 1 противоречит абзацу 2.  Цитату прилагаю.  Заранее благодарю.    

      9. Житлова субсидія розраховується на всіх членів домогосподарства.

До складу домогосподарства включаються всі особи, що зареєстровані в житловому приміщенні (будинку) (для орендарів, внутрішньо переміщених осіб - особи, які фактично проживають). На таких осіб розраховуються соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування і їх доходи враховуються під час призначення житлової субсидії.      Під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства (крім доходів батьків у разі призначення субсидії студентам... 

Консультации Советников

Доброї ночі!

Якщо Вам ще актуальне Ваше запитання, повідомляю наступне:

В залежності від того, коли доросла дочка переєструється.

Якщо до подання заяви, тоді в більшості випадків враховуватимуть доходи лише зареєстрованих людей похилого віку. Якщо після, тоді  так.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі, це безкоштовно.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ