Ответ оплачен: 17 грн.
Доброї ночі!
Погоджуюсь з колегою Іриною Цалцалко. Ви правильно розумієте, "Переуступлення права вимог". За такими видами продажу квартир, у Вас не виникає право власності на квартиру. Просто Ви з банком укладаєте договір переуступлення права вимог або договір факторингу.
Статтю щодо відмінності факторингу і договору переуступки можете прочитати за посиланням: http://bit.ly/2YvxTeJ .
Щодо неповнолітніх дітей, якщо у дітей немає іншого житла, тоді їх виписати і виселити буде досить складно, майже неможливо. Ще звертаю Вашу увагу, що дії по відношенню для їх виселення необхідна згода органу органу опіки і піклування Вашого органу місцевого самоврядування а також служби у справах дітей органу місцевого самоврядування.
Оскільки захист прав дітей регулюється міжнародними документами (Конвенціями), які Україна прийняла і погодилася виконувати.
Деякими із них можете ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/30jSvsa .
Отже, укладаючи з банком договір переуступки прав вимог або договір факторингу, Ви отримуєте права не на квартиру, а на суму боргу, яку у випадку несплати можна буде стягнути. Але тут необхідно також розуміти суму боргу, оскільки в чинному законодавстві є норма, коли квартиру не можуть відчуджувати.
Тому я не рекомендую купляти квартири в таких розділах. По перше, це досить тривала процедура, Ви спочатку виставляєте вимогу боржнику оплатити борг, а якщо немає відповіді, звертаєтесь до суду. Навіть, якщо Ви виграєте суд і отримаєте дозволи відповідних служб щодо виселення дітей (що досить проблематично), на таку квартиру може бути накладено арешт, і поки Ви його не знімете у Ви не зможете її зареєструвати на себе.
Для виселення дітей необхідна згода вище описаних органів.
І багато інших нюансів, в кожній ситуації необхідно ознайомлюватися з документами.
Запитання, подяку можете залишити у коментарі.
Сподіваюсь, що Вам допоміг!
Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.
P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.
Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.