Украина
category

Обжаловать?

Вопрос № 2760
Обжаловать?
2 консультации
100 грн.

В отношении чп ювенальная превенция составила протокол об отсутствие лицензии на алкоголь и подала в админсуд. Сделали они это поздно, - то судья заболела,  то ответчик, в итоге дело закрыли за истечением срока исковой давности.  Но в описательной части, дочитались потом "обвиняемый признал свою вину" . Видимо составляли решение по шаблону,  и туда попала эта строчка, у обвиняемого никто о вине не спрашивал. В итоге имеем закрытое дело по которому нам не надо оплачивать штраф, но в котором указано, что вину чп признал. 

По отсутствию лицензии и отстутствии регистрации в едином реестре налоговая в марте 2019 этому чп выписала штрафы на 34000 плюс продажа несовершеннолетнему 6800. Отправили жалобу в налоговую, если будет отказ чп планировал подавать иск в суд на гнау. А теперь получил это решение, и не понимаем оставлять ли так и никто на эту фразу в описательной части не обратит внимания или эта фраза закроет возможность успешно обжаловать штрафы в админсуде?если обжаловать,  то как обжаловать не решение а описательную часть.? Если оставлять так, как обезопасить себя в дальнейшем?

Консультации Советников

Доброго дня!

Можу сказати, що якщо справа закрита  , та Ви згодні з рішенням, то оскаржувати Вам нічого не треба!

Щодо помилки в тексті ,то просто подайте заяву до суду , яке видало Вам це рішення ,заяву про виправлення помилки і все.( отримайте виправлений варіант рішення і не хвилюйтеся в подальшому!

З повагою, 

Костянтин Гончаренко

Доброї ночі!

Погоджуюсь з колегою.

Якщо Вам підходить рішення, його не потрібно оскаржувати.

Я вважаю, що це все ж таки описка, оскільки відповідно до ч.1 ст. 46 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі - КАСУ) передбачено, що сторонами в адміністративному процесі є позивач та відповідач.

Обвинувачений є лише в кримінальному процесі.

Але для кращого розуміння Вашої ситуації необхідно ознайомитися із самим рішенням.

Тому відповідно до ст. 253 КАСУ звертаєтесь до суду із заявою про виправлення описки у рішенні суду.

Для написання заяви рекомендую Вам звернутися до юриста(адвоката) із наданням йому відповідного рішення для ознайомлення.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ