Украина
category

Не працевлаштування директора

Вопрос № 2876
Не працевлаштування директора
1 Консультация
Бесплатно

які можуть бути наслідки не працевлаштування директора на підпримство, яке не отримує доходу?

Консультации Советников

Доброї ночі!

Відповідальність за порушення трудового законодавства передбачена у ст. 265 Кодексу законів про працю України (надалі - КЗпП України). 

Відповідно до ст. 265 КЗпП України юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення;

недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

З 01 січня 2019 року мінімальна заробітна плата становить 4 173 гривні.

Але, можуть бути також і порушення податкового законодавства.

Тому для консультації, необхідно зрозуміти, 1) Що у Вас за підприємство (ТОВ або інші організаційні форми або це профспілка), та що Ви маєте на увазі за неприбутковим підприємством?

2) І що розуміється під неоформлення директора на підприємство, а хто тоді офіційно керує підприємством?

Запитання, відповіді на запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті, це безкоштовно.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ