Россия
category

Граница

Вопрос № 2897
Граница
1 Консультация
Бесплатно

Здравствуйте! Я Гражданин Украины, работаю в г. Санкт-Петербург, хочу поехать в Украину на машине с русской регистрации, сделана доверенность на меня на три года с правом выезда и продажи!!Вопрос: можно ли мне пересечь границу  в Украину на пару дней???

Консультации Советников

Доброї ночі!

Якщо Вам ще актуальне Ваше запитання, повідомляю:

Відповідно до ч.4 ст. 380 Митного кодексу України, громадяни-резиденти, які перебувають на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України за кордоном, мають право тимчасово ввозити на митну територію України під письмове зобов’язання про зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, один транспортний засіб особистого користування, що класифікується за товарною позицією 8703 (крім товарної підпозиції 8703 10) згідно з УКТ ЗЕД, та причіп до нього, що класифікується за товарною підпозицією 8716 10 згідно з УКТ ЗЕД (за умови ввезення разом із транспортним засобом), на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року (який може бути як безперервним, так і з перервами), без сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів. Зазначені транспортні засоби можуть бути тимчасово ввезені на митну територію України за умови подання органу доходів і зборів документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни.

Таким чином, якщо Ви стоїте на консульському обліку в консульській установі України в Росії, та маєте документи на право власності на даний автомобіль,тоді так. 

Довіреність не є документом, що підтверджує право власності.

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті, це безкоштовно.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Реклама
Мой ответ