Украина
category

Втрата прописного

Вопрос № 2905
Втрата прописного
1 Консультация
Бесплатно

Мені 19років втратив прописне. Мені відмовляють у видачі дубліката. Говорять про те що дублікат прописного не видається. Що мені робити? 

Консультации Советников

Доброї ночі!

Відповідно до п. 28 Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом затверженого Постановою Кабінету міністрів України від 21 березня 2002 р.  за № 352, у разі втрати посвідчення про приписку призовнику видається дублікат. Видача дубліката посвідчення про приписку проводиться за письмовою заявою призовника, в якій зазначаються обставини втрати. Підставою для видачі дубліката посвідчення є рішення районного військового комісара, яке приймається після з'ясування обставин втрати призовником посвідчення про приписку. 

Тому зверніться з письмовою заявою до військомату та очікуйте відповідь.  Можете також ознайомитися із інформацією за посиланням: http://bit.ly/2Lm4fUc

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті, це безкоштовно.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ