Украина
category

Адмистративный

Вопрос № 291
Адмистративный
1 Консультация
Бесплатно

Добрый день. Подскажите правомерность требования военкоматом у учащегося студента военного билета для выписки и одновременной прописки?

Консультации Советников

3.1. Згідно  з  частиною  четвертою  статті 34 Закону України

"Про  військовий  обов'язок  і  військову  службу"  (  2232-12   )

керівники підприємств,  установ, організацій і навчальних закладів

незалежно  від  підпорядкування  і   форм   власності   здійснюють

персональний  облік військовозобов'язаних та призовників за місцем

їх роботи або навчання.

 

     3.4. З питань персонального обліку  військовозобов'язаних  та

призовників  на  керівників  підприємств,  установ,  організацій і

навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності

покладається виконання таких заходів:

     перевірка у   громадян   під   час   прийняття   на    роботу

(навчання) наявності         військово-облікових        документів

(у військовозобов'язаних  -  військових  квитків  або   тимчасових

посвідчень   (замість  військових  квитків),  а  у  призовників  -

посвідчень про  приписку  до  призовних  дільниць).  Приймання  на

роботу    (навчання)    військовозобов'язаних    та    призовників

здійснюється  тільки  після  взяття  їх  на  військовий  облік   у

військових комісаріатах, а також у разі перебування на військовому

обліку у Службі безпеки України;

     внесення в  п'ятиденний термін до особових карток працівників

змін, які стосуються сімейного стану,  місця  проживання,  освіти,

місця  роботи  і посади військовозобов'язаних та призовників.  Про

всі зміни до 5 числа щомісяця повідомляються військові комісаріати

донесенням про зміну облікових даних;

 

     3.5. Військово-обліковими  документами,  на  підставі яких на

підприємствах,  в установах,  організаціях і  навчальних  закладах

ведеться персональний  облік військовозобов'язаних та призовників,

є:

     для військовозобов'язаних  -  військовий квиток або тимчасове

посвідчення (замість військового квитка);

     для призовників  -  посвідчення  про  приписку  до  призовної

дільниці.

З повагою, юрисконсульт

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ