Украина
category

Подписанное приглашение на медосмотр в военкомат

Вопрос № 2916
Подписанное приглашение на медосмотр в военкомат
2 консультации
50 грн.

Привет.Мне 21 полный год.

Учился в университете.По окончанию появилась необходимость в прописке (место жительства).

До этого никогда не был в военкомате.

не имел приписного.

По приходу в военкомат,прошел медкомисию для становления на учет и получения приписного к участку.

Мне его изготовили и в месте с ним дали повестку в которой написано:

приглашаем на прохождение медкомисии 12 числа ,мне нужно было приписное я данное приглашение подписал,и ушел домой.

Вопрос : что будет если я не явлюсь на данное мероприятие и что мне за это грозит ?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 50 грн.

Добрий вечір.

Повістка на проходження медичної комісії при військкоматі зобов’язує призовників та військовозобов’язаних пройти медичне обстеження. 

Враховуючи, що Ви особисто отримали повістку та розписалися в ній, у разі неприбутття до військового комісаріату без поважних причин, Вас очікує штраф від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85-119 гривень). За повторне правопорушення доведеться сплатити до 255 гривень (ст. 210 КУпАП).

Всього доброго.

Сподіваюсь, що Вам допоміг.

03.09.19 19:50
Максим

а коли це буде стягнутоз мене в разі чого?

03.09.19 20:08

Відповідно до ст. 235 КУпАП військові комісаріати наділені повноваженнями з розгляду адмінпорушень у сфері військового обліку.

Від імені військових комісаріатів розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право районні (міські) військові комісари.

Відповідно до статті 38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через два місяці з дня його виявлення (тобто у вашому випадку не пізніше 2 місяців після 2-го числа, на яке призначена медкомісія).

03.09.19 20:20
Максим

а проблеми для виїзду за  кордон згідно цього можуть виникнути?

03.09.19 20:25

Ні

03.09.19 20:42
Максим

Для впевненості прикріпив до питання фото повістки яку підписав.

вона підпадає під ці випадки?

ще запитання,якщо на момент підписання повістки я не мав прописки у паспорті,вона є дійсною?

03.09.19 21:00

Єдиного бланку повістки не існує, а тому неявка як за прохальною формою, так і за наказовою, тягне за собою однакову адміністративну відповідальність.

Відсутність прописки у паспорті не має значення, адже ваша особистість була чітко встановлена, і вам особисто під підпис вручено повістку

Добрий вечір!

Погоджуюсь з консультацією О. Савченко.

Проте варто зазначити, що після притягнення Вас двічі до адміністративної відповідальності, та неявки на 3 повістку, може бути відкрита кримінальне провадження (справа) відповідно до статті 335 Кримінального кодексу України, а саме: ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

Але до цього Вам мають вручити ще одну повістку під розпис та Ваша неявка. 

Запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті, це безкоштовно.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ