Украина
category

Оформлення земельної ділянки

Вопрос № 2924
Оформлення земельної ділянки
2 консультации
Бесплатно

Далека родичка віддає мені 6 соток землі під забудову. Яким чином переоформити цю земельну ділянку?  Вона може мені її подарувати чи продати?

 Чи є можливіть отримати цю  землю безкоштовно відповідно до ст.121 Земельного кодексу?

Консультации Советников

Доброго дня! Для початку слід розуміти - кому належить вказана земельна ділянка - право власності, користування..?

Надам повну письмову відповідь в рамках заданого Вами питання із зазначенням конкретного механізму дій на платній основі.

Звертайтесь, у разі необхідності, на мою електронну адресу 

Доброї ночі!

Погоджуюсь із запитання Ірини Філатової. 

Але також необхідно цільове призначення земельної ділянки.

Для детальної консультації необхідні відповіді на запитання. 

Щодо запитання, щодо отримання земельної ділянки відповідно до ст. 121 Земельного кодексу України ( надалі - ЗК України), якщо земельна ділянка у власності, тоді ні. Для отримання земельної ділянки відповідно до ст. 121 ЗК України необхідні певні умови: Ви не користувались правом відповідно до ст. 121 ЗК України, від земельної ділянки відмовились та інші. Але ризикований спосіб передання земельної ділянки, оскільки після відмови від земельної ділянки, її можуть передати іншим, а не Вам.

Запитання, відповіді на запитання, подяку можете залишити у коментарі на даному сайті, це безкоштовно.

Сподіваюсь, що Вам допоміг!

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь.

P.S. Можу не одразу відповісти. Дякую за розуміння.

Додаткова індивідуальна консультація (на електронну пошту) платна.

Реклама
Мой ответ